۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 7809
  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲:۰۸
  • 78 بازدید
  • ارسال توسط :

جلسه کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی ونظارت بر مبارزه باقاچاق کالاو ارزشهرستان گرمسار

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی ونظارت بر مبارزه باقاچاق کالاو ارز شهرستان باحضور طاهری فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی ذی ربط در سالن شهید صبوری برگزارشد . به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در ابتدای این جلسه طاهری فرماندار شهرستان با بیان این که کیفیت […]

گرمسار – ابتکار ورامین: جلسه کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی ونظارت بر مبارزه باقاچاق کالاو ارز شهرستان باحضور طاهری فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی ذی ربط در سالن شهید صبوری برگزارشد .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فرمانداری گرمسار – در ابتدای این جلسه طاهری فرماندار شهرستان با بیان این که کیفیت بالای تولیدات داخلی زمینه قاچاق کالا را از بین می برد گفت : حمایت از تولید کنندگان داخلی برای ارتقای کیفیت کالا مردم را تشویق و ترغیب می کند تا از کالاهای تولید داخلی استفاده کنند که این امر از قاچاق کالا نیز جلوگیری می کند .

فرماندار با اشاره به پیامدهای اجتماعی ، اقتصادی، امنیتی و فرهنگی قاچاق کالا افزود: قاچاق کالا یک پدیده معضل است که درحوزه اقتصادی می تواند در کوتاه مدت باعث پایین آمدن میزان اشتغال و بالا رفتن نسبت قیمت تولید و کالا در جامعه شود.

در ادامه فرماندار گرمسار توضیحاتی در خصوص قاچاق سوخت در شهرستان مطرح نمود و ادارات مرتبط را به همکاری با یکدیگر و جلوگیری نمودن از قاچاق سوخت دعوت نمود.

وی ارزش انرژی و سوخت را در کشور امری حیاتی دانست و از تمامی اعضاء جلسه خواست گشت های نا منظم خود را در جایگاههای عرضه سوخت انجام دهند و ماموران نیروی انتظامی نیز مستمر در جاده ها حضور داشته باشند و خودروهایی را که قاچاق سوخت می کنند را متوقف و دستگیر و تحویل مقامات قضایی نمایند.

فرماندار در پایان از تلاشگران عرصه نظم وامنیت در این شهرستان تقدیر و تشکر کرد. و خاطر نشان کرد: اعضاء کمیسیون باید با دقت و هوشیاری لازم ،موضوع قاچاق احتمالی برخی کالاها همچون سوخت و .. توسط برخی افراد سودجو و هنجارشکن را مدنظر قرار دهند.

در ادامه جلسه اعضای کمیسیون نقطه نظرات خود رابیان داشته و مصوبات قبلی این جلسه مورد بررسی قرار گرفت .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*