۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7668
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۰۴
  • 128 بازدید
  • ارسال توسط :

جنایات عربستان به نام اسلام بزرگترین مصیبت است

ورامین – ابتکار ورامین: امام جمعه ورامین گفت: جنایات عربستان در یمن به نام اسلام بزرگترین مصیبت است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ورامین با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری رحلت حضرت زینب(س) در این هفته اظهار […]

ورامین – ابتکار ورامین: امام جمعه ورامین گفت: جنایات عربستان در یمن به نام اسلام بزرگترین مصیبت است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اسوه نیوز- آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ورامین با اشاره به برگزاری مراسم عزاداری رحلت حضرت زینب(س) در این هفته اظهار داشت: حضرت زینب(س) با صبر و خطابه های خود حق بزرگی بر گردن همه شیعیان و پیروان اهل بیت عصمت و طهارت دارد به طوری که این وجود نورانی حتی یک کلمه بر خلاف رضای خدا و مصلحت اسلام و مسلمین سخنی نفرمودند.

امام جمعه ورامین افزود: دلیل ماندگاری و عظمت حضرت زینب(س) در تاریخ بدان سبب بود که ایشان نه بخاطر مسائل دنیوی بلکه برای رضای خطا تمامی مصائب را تحمل می کردند.

خطر منافقین به مراتب بیشتر از کفار است

وی در ادامه با اشاره به ظلم منافقین به جهان اسلام ادامه داد: بسیاری از مشکلاتی که در طول تاریخ گریبانگیر مسلمین شده از ناحیه منافقین بوده است به طوری که تاریخ ظلم و ستم های جریان نفاق در حق حضرت علی(ع) را فراموش نمی کند.

محمودی اضافه کرد: منافقان نگذاشتند یک جرعه آب به راحتی از گلوی حضرت علی(ع) پایین برود و امروز نیز باید توجه داشت که خطر منافقین به مراتب بیشتر از کفار است.

سپاه و لشکر عربستان سعودی در اختیار آمریکا است

نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین عنوان کرد: امروز عربستان سعودی که خود را مالک و حافظ حرمین شریفین می داند، سپاه و لشکر و امکاناتش تحت اختیار امریکا و اسراییل است و شب و روز مردم بی گناه و کودکان یمن را بکشد.

وی سپس با اشاره به سختی هایی که در راه تشیع و نیز انقلاب اسلامی کشیده شده است گفت: رژیم آل سعود حتی نگذاشت وسایل درمانی و کمک های ایران به مردم یمن برسد بعد همین رژیم اسم خود را مسلمان می گذارد که این بزرگترین مصیبت است زیرا اگر کفار این کار را می کردند از آنان انتظاری نبود، لکن آل سعود به نام اسلام و مسلمان این کارها را انجام می دهند،

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*