۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3190
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۵
  • 145 بازدید
  • ارسال توسط :

جنایت و نسل کشی نقطه اشتراک تروریست های داعش و رژیم صهیونیستی است

تهران-ایرنا- معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه در دیدار با رییس مجلس لبنان، حرکات اخیر گروهک تروریستی داعش در عراق و تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه را برگرفته از یک خط فکری در منطقه دانست و گفت: جنایت و نسل کشی نقطه اشتراک آنان است. به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع […]

تهران-ایرنا- معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه در دیدار با رییس مجلس لبنان، حرکات اخیر گروهک تروریستی داعش در عراق و تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه را برگرفته از یک خط فکری در منطقه دانست و گفت: جنایت و نسل کشی نقطه اشتراک آنان است.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت امورخارجه، «حسین امیرعبداللهیان» که به همراه هیاتی به منظور رایزنی و تبادل نظر با مقامات لبنانی درباره تحولات منطقه از جمله تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه به لبنان سفر کرده است با نبیه بری رییس مجلس این کشور دیدار کرد.

معاون وزیر امور خارجه در این دیدار با تاکید بر حمایت قاطع ایران از مقاومت مردم مظلوم فلسطین در برابر تجاوزات رژیم غاصب صهیونیستی، افزود: براساس اطلاعات موجود، مقاومت تاکنون تنها بخش اندکی از ذخایر موشکی و مهمات خود را مورد استفاده قرار داده و در صورتی که رژیم صهیونیستی دست از حملات وحشیانه خود به غزه و محاصره آن برندارد، شکست سختی در انتظار آن رژیم خواهد بود.

امیرعبداللهیان، حرکت اخیر داعش در عراق و تجاوز وحشیانه رژیم صهیونیستی در غزه را در روندی هم سو با یکدیگر ارزیابی کرد و با محکوم کردن اخراج مسیحیان از موصل گفت: جنایت و نسل کشی، نقطه اشتراک داعش و رژیم صهیونیستی است و این مساله که همه این اقدامات برگرفته از یک خط فکری در منطقه است.

مردم لبنان یکپارچه و منسجم از مقاومت ملت فلسطین حمایت می کنند

نبیه بری رییس مجلس لبنان نیز در این نشست به نشست مجلس این کشور که با حضور نمایندگان همه طوایف و جریان های سیاسی در حمایت از غزه و همچنین در محکومیت جنایات داعش در موصل برگزار شد، اشاره کرد و گفت: مردم لبنان یکپارچه و منسجم جنایت صهیونیست ها را در غزه را محکوم کرده و از مقاومت ملت مظلوم فلسطین در برابر رژیم صهیونیستی حمایت می کنند.

وی با تاکید بر ضرورت حفظ انسجام و وحدت ملت های منطقه در برابر توطئه های دشمنان، ادامه داد: رژیم صهیونیستی که منشاء اصلی فتنه انگیزی در منطقه است، تصور می کرد با توجه به درگیر بودن ملت های منطقه به مشکلات داخلی خود، فرصت مناسبی برای حمله به غزه در اختیار دارد اما پاسخ مقاومت آنها را غافلگیر کرد.

در این دیدار که محمد فتحعلی سفیر ایران در بیروت نیز حضور داشت درباره روابط دوجانبه و آخرین تحولات منطقه بحث و گفت وگو شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*