۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 59676
  • ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۰
  • 20 بازدید
  • ارسال توسط :
جهاد تبیین پایه بصیرت افزایی است
جهاد تبیین پایه بصیرت افزایی است

جهاد تبیین پایه بصیرت افزایی است

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین گفت: جهاد تبیین پایه بصیرت افزایی است.   به گزارش خبرنگار آبرومند – حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: امام حسین (ع) در این ایام حزن و ماتم چند پیام دارند که […]

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین گفت: جهاد تبیین پایه بصیرت افزایی است.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند – حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ورامین ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی اظهار داشت: امام حسین (ع) در این ایام حزن و ماتم چند پیام دارند که نخستین آنها آن است که اگر مردم زمانه من مانند زمان شما بیدار بودند عاشورا اتفاق نمی‌افتاد.

 

وی با بیان اینکه جهاد تبیین پایه بصیرت افزایی است، افزود: اگر بصیرت و تبیین در زمان امام (ع) بود، حادثه خونین نینوا رخ نمی‌داد و اگر آنانی که زبان، منبر، تریبون، کرسی درس داشتند، از ظلم بنی‌امیه می‌گفتند و روشنگری می‌کردند، عاشورا رخ نمی‌داد لذا این اهمیت مقوله تبیین است.

 

امام جمعه موقت ورامین افزود: عالمان مزدور و درباری که علم خود را به دنیا فروختند از دیگر گروه‌هایی بودند که مقابل امام حسین (ع) ایستادند و به جنگ نرم علیه آل علی (ع) پرداختند و گروه‌های منحرف و انسان‌های بی بصیرت نیز مقابل جبهه سید الشهدا ایستادگی کردند و فتوای مفتی‌های سلفی برای نوامیس مسلمانان در یمن و شامات و غیره جز این گروه‌ها است.

 

قدوسی نژاد با اشاره به به قرار گرفتن ماهواره خیام در مدار به دست دانشمندان ایرانی عنوان داشت: ماهواره خیام یکی از مهمترین نمادهای (ما می‌توانیم) است که راه پیشرفت علمی را که از مهمترین ابزارهای اقتدار مبتنی بر راهبرد (العلم سلطان) است به سوی آینده‌ای روشن می‌گشاید و استقلال ایران عزیز را بیش از پیش تضمین می‌کند، پیش تر ماهواره برهایی توسط سپاه و دانشمندان به فضا پرتاب شد و در مدار قرار گرفت و این نشان می‌دهد توانستیم به فناوری‌های نوین دست یابیم و جز ۱۰ کشور برتر جهان قرار گیریم.

 

وی گفت: با اشاره به روز ۲۳ مرداد روز مقاومت اسلامی و سالروز پایان جنگ ۳۳ روزه و اعلام پیروزی حزب الله افزود: ستون اصلی این مقاومت ایران اسلامی است که توانسته جبهه استکبار را به زانو در آورد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*