۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » مقاله
  • شناسه : 52140
  • ۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۸
  • 27 بازدید
  • ارسال توسط :
جوانان ارزش ها و سرمایه های انقلاب هستند
جوانان ارزش ها و سرمایه های انقلاب هستند

جوانان ارزش ها و سرمایه های انقلاب هستند

جوانی رو میشناسم با فوق لیسانس و مخترع برق در شهر قرچک زندگی میکند ، اختراعاتی بسیار چشمگیر و ایده‌هایی بسیار خیرکننده که واقعا تصور آن برای ذهن بنده بسیار حیرت آور است دارد ولیکن هیچ استفاده ای در هیچ کجا از او نشده است. و جوانی دیگر که با مدرک دکتری که برای شرکت […]

جوانی رو میشناسم با فوق لیسانس و مخترع برق در شهر قرچک زندگی میکند ، اختراعاتی بسیار چشمگیر و ایده‌هایی بسیار خیرکننده که واقعا تصور آن برای ذهن بنده بسیار حیرت آور است دارد ولیکن هیچ استفاده ای در هیچ کجا از او نشده است.

و جوانی دیگر که با مدرک دکتری که برای شرکت در شورای شهر با وجود ایده های بسیار زیادی که برای شهرش داشت و میتوانست آینده ای روشن و درخشان برای دیگر جوانان شهرش به وجود بیارود دستخوش با بهانه هایی واهی رد صلاحیتش میکنند و او را از فعالیت انتخاباتی عقب می رانند و در نهایت ۳ روز به انتخابات تاییدیه او را می دهند ، این در صورتی است که او اگر فرصت تبلیغات بیشتر داشت ۱۸۶۰ رای می آورد و الان جزو منتخبین شورای شهر بود.

چرا راه دور برویم بنده که برای احقاق حق مردم دست به مطالبه‌گری ، فعالیت اجتماعی و سیاسی ، عدالت‌طلبی زدم دستخوش تهدید های افرادی قرار میگرم که فقط از انقلابی بودن شعار دادنش را بلد هستند ، از انقلابی بودن حضور در راهپیمایی را آموختند ، از انقلابی بودن یقه بستن و مدعی بودن را از پی گرفته اند.

در انتخابات چندین جوان باتوجه به فرمایش رهبرشان پا به عرصه انتخابات گذاشتند ، از وقت خود و دارایی خود زدند برای پرشور کردن انتخابات و ایجاد تحول در شهرشان پیش قدم شدند و در آن وقت با حجم گسترده ای از تخلفات را دیدند و بخاطر ناتوانی یک عده منفعت طلب دیدگاهشان به انقلاب و جمهوری اسلامی برگشته است.

ما مدیون جوانانی هستیم که جان خودشان را برای حراست و پاسداری از این مملکت خرج کردند ، الان باید عزت شهدا را حفظ کنیم نارضایتی مردم را جبران کنیم ، این سوء مدیریت و حجم گسترده تخلفات انتخاباتی آتشی بر خرمن نارضایتی های مردمی است.

سرمایه ها و ارزش های انقلاب و جمهوری اسلامی را حیف کردید ، جوانان انقلابی ، جویای نام و نخبه شهرستان را نا امید کردید ، چگونه میخواید اعتماد حاصل کنید ، این همه تلاش برای تبلیغ ، ترویج و سوق دادن مردم به پای صندوق های رای آبرو برایش خرج شده ، چگونه میخواهید این هزینه بزرگ را بپردازید؟

الحمدالله که قوه مجریه به دست فرد اصلح افتاد و دو قوه دیگر نیز هم سو و هم جهت هم حرکت خواهند کرد و جامعه حزب الهی و انقلابی کشور را رو سفید خواهند کرد.

 

نویسنده : امیرعلی ثنایی_خبرنگار

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*