۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 37476
  • ۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۱
  • 144 بازدید
  • ارسال توسط :
حاج قاسم سلیمانی مرد ماموریت‌های سخت بود
حاج قاسم سلیمانی مرد ماموریت‌های سخت بود

حاج قاسم سلیمانی مرد ماموریت‌های سخت بود

سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ماموریت‌های سخت را با آغوش باز می‌پذیرفت

جیرفت – آبرومند: فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس سپاه پاسداران در جنوب شرق کشور گفت: سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ماموریت‌های سخت را با آغوش باز می‌پذیرفت.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – سردار محمد مارانی در مراسم گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی که در مصلی پیامبر اعظم جیرفت برگزار شد، افزود: خدا را شاهد می‌گیرم که سپهبد سلیمانی ماموریت‌های سخت را با آغوش باز می‌پذیرفت و در دوران دفاع مقدس تنها لشکری که توانست از رودخانه دجله عبور کند، لشکر ۴۱ ثارالله به فرماندهی حاج قاسم بود.

 

وی ادامه داد: نخستین دوره زندگی حاج قاسم، دوران دفاع مقدس بود که با فرماندهی و درایت حضرت امام خمینی (ره) با سربازانی چون سردار سلیمانی به پیروزی رسیدند.

 

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنوب شرق کشور افزود: طبق فرموده مقام معظم رهبری، شجاعت، تدبیر و تقوا از صفات حاج قاسم بوده و شجاعت ایشان در هدایت و فرماندهی جبهه مقاومت نمایان است، او همواره در کنار سربازان بود و به آنها جرات می‌داد.

سردار مارانی بیان داشت: دوران دوم زندگی حاج قاسم، ایجاد امنیت در جنوب شرق بود، این سردار رشید اسلام، نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب نوشت و داوطلبانه برقراری امنیت در این منطقه را عهده دار شد.

 

همرزم حاج قاسم، دوران سوم زندگی سردار را در جنگ ۳۳ روزه لبنان عنوان کرد و گفت: تسلط و مدیریت سردار سلیمانی با کمک حزب‌الله موجب پیروزی و به زانو در آوردن دشمنان در  جنگ ۳۳ روزه لبنان شد.

 

وی ادامه داد: چهارمین دوره از زندگی حاج قاسم، دوران جنگ غزه و بعد جنگ با داعشی‌ها بود و درایت و تدابیر ایشان موجب شکست دشمنان شد.

 

 

سردار مارانی با بیان این مطلب که سردار شهید سپهبد سلیمانی برای اسلام لشکر و سپاه تشکیل داد، اظهار داشت: در جبهه جنگ فقط سپاه پاسداران را داشتیم ولی امروز سپاهی در لبنان به نام حزب‌الله، در عراق به نام حشدالشعبی و در سوریه مدافعان حرم، در افغانستان و پاکستان به سپاه فاطمیون و زینبیون را داریم که این مهم با تدبیر و همت حاج قاسم محقق شده است.

 

 

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جنوب شرق کشور تصریح کرد: حمله موشکی سپاه به عین‌الاسد به فرموده مقام معظم رهبری همچون یک سیلی بر پیکر دشمن بود اما انتقام سخت در راه است و همه ما همان طور که در دوران دفاع مقدس نشان دادیم اکنون نیز آماده‌ایم تا انتقام خون سردار سلیمانی و سلیمانی‌های دیگر را بگیریم.

 

مراسم گرامیداشت شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور خانواده این شهید بزرگوار و مردم قدرشناس جنوب کرمان در جیرفت برگزار شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*