۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » قزوین
  • شناسه : 55902
  • ۲۹ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
حاج قاسم پروری مهم ترین رسالت دانشگاه بین المللی امام(ره) است
حاج قاسم پروری مهم ترین رسالت دانشگاه بین المللی امام(ره) است

حاج قاسم پروری مهم ترین رسالت دانشگاه بین المللی امام(ره) است

قزوین- آبرومند: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: حاج قاسم پروری و حمایت از جریان مقاومت اسلامی مهم ترین رسالت امروز دانشگاه بین المللی (ره) به شمار می‌رود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – آیت الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در آیین تودیع رییس قبلی دانشگاه بین المللی […]

قزوین- آبرومند: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: حاج قاسم پروری و حمایت از جریان مقاومت اسلامی مهم ترین رسالت امروز دانشگاه بین المللی (ره) به شمار می‌رود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – آیت الله عبدالکریم عابدینی روز چهارشنبه در آیین تودیع رییس قبلی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) و معارفه سرپرست این دانشگاه با بیان اینکه مسوولیت ها یک امانت در اختیار افراد است ، گفت: امیرالمومنین(ع) وقتی به یک فرد حکم برای مسوولیت داد به او یادآور شد این حکم برای کسب درآمد تو نیست بلکه یک امانت و مسوولیت تو سنگین است.

 

آیت الله عابدینی خطاب به مسوول جدید دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) گفت: باید هرچه  در توان دارید برای ارتقای علمی و محتوایی دانشجویان و اساتید تلاش کرد.

 

وی ادامه داد: باید در جذب افراد به عنوان اعضای هیات علمی دانشگاه ها بسیار دقت و توجه داشته باشیم چرا که در صورت اشتباه باید در آخرت جوابگو باشیم چرا که ممکن است افرادی که شایسته هستند را رد کرده و یا عکس این قضیه اتفاق بیافتد که در هر دو مورد باید در محضر خدا پاسخگو باشیم.

 

امام جمعه قزوین گفت: اگر افراد را به خاطر سفارش دیگران و نه بر اساس شایستگی ها و توانمندی ها روی کار بیاوریم همان شخص که او را حمایت کرده ایم در قیامت دشمن ما می شود و می پرسد که چرا این کار را با من کردی؟.

 

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: دانشگاه بین المللی ۲ پسوند بسبار مهم را با خود به همراه دارد که شامل بین المللی بودن و دیگری نام معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

 

وی ادامه داد: امروز وضعیت این دانشگاه بسیار متفاوت است و باید نقش زیادی در بین دانشگاه های کشور و جهان اسلام در راستای مقاومت اسلامی ایفا کند.

 

آیت الله عابدینی با بیان اینکه این جمله امام راحل که انقلاب خود را به همه جهان صادر می کنیم سند این دانشگاه است،عنوان کرد: مقاومت اسلامی امروز مهم ترین درس دانشگاهی ماست و جهت گیری دانشگاه ما باید این باشد که از این جبهه حمایت کرده و آنرا تبیین کنیم.

 

در پایان این مراسم از خدمات هشت ساله دکتر ابوالحسن نایینی رییس قبلی دانشگاه بین المللی امام(ره) قدردانی و دکتر سید علی قاسم زاده به عنوان سرپرست این دانشگاه معرفی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*