۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 47945
  • ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳
  • 15 بازدید
  • ارسال توسط :
حادثه آتش‌سوزی در فاز ۱۱ شهر پردیس
حادثه آتش‌سوزی در فاز ۱۱ شهر پردیس

حادثه آتش‌سوزی در فاز ۱۱ شهر پردیس

پردیس – آبرومند: یک واحد مسکونی در طبقه دهم یکی از برج‌های ۵۹ واحدی کوزو در فاز ۱۱ دچار حریق شده بود ،مهارشد. به گزارش خبرنگار ما – ماموران آتش نشانی و اورژانس پردیس با تجهیزات و امکانات کافی برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند که طی عملیات آتش‌نشانان، این آتش‌سوزی که از یکی […]

پردیس – آبرومند: یک واحد مسکونی در طبقه دهم یکی از برج‌های ۵۹ واحدی کوزو در فاز ۱۱ دچار حریق شده بود ،مهارشد.

به گزارش خبرنگار ما – ماموران آتش نشانی و اورژانس پردیس با تجهیزات و امکانات کافی برای امدادرسانی به محل حادثه اعزام شدند که طی عملیات آتش‌نشانان، این آتش‌سوزی که از یکی از اتاق‌های واحد مسکونی نشات گرفته بود به موقع مهار شد.

شایان رئیس مرکز اورژانس شهرستان پردیس گفت: بر اثر این حریق مردی در حدود ۵۴ ساله به علت استنشاق دود و تنگی تنفسی دچار مشکل شده بود ، که از سوی عوامل اکیپ اعزامی اورژانس به بیمارستان لقمان تهران انتقال یافت.

تا به حال آتش سوزی در آپارتمان های فاز۱۱ به این مجموعه خبری گزارش نشده بود و به نظر می‌رسد این نخستین حادثه حریق است که در برج‌های کوزو اتفاق می‌افتد.

استفاده از خودرو نردبان بلند آتش نشانی پردیس در عملیات اطفای حریق در حال انجام است.

آینده نگری و خرید دو خودروی حامل نردبان بلند که یکی در ایستگاه آتش نشانی فاز ۱۱ مستقر شد از جمله اقدامات خوب و به جا بود که انجام شد و حالا در چنین مواردی استفاده از آن امداد و سرعت عمل آتش‌نشانان را دوچندان می‌کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*