۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » سیاسی » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 27907
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵
  • 77 بازدید
  • ارسال توسط :
حضور ایران در سوریه عمل به تکلیف الهی است
حضور ایران در سوریه عمل به تکلیف الهی است

حضور ایران در سوریه عمل به تکلیف الهی است

شهریار- آبرومند: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حضور ایران در سوریه عمل به تکلیف الهی است و ما تنها مقید به عمل به تکالیف خود هستیم.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- سردار علی فدوی در مراسم یادواره شهدای «وحیدیه» شهریار طی سخنانی جایگاه شهدا را در بالاترین درجات توصیف کرد […]

شهریار- آبرومند: جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حضور ایران در سوریه عمل به تکلیف الهی است و ما تنها مقید به عمل به تکالیف خود هستیم.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از مهر- سردار علی فدوی در مراسم یادواره شهدای «وحیدیه» شهریار طی سخنانی جایگاه شهدا را در بالاترین درجات توصیف کرد و گفت: جوانان منطقه وحیدیه هم در دوران دفاع مقدس و هم در دفاع از حرم با بصیرتی کامل ورود پیدا کردند و این نشان از حرکت و جوشش انقلاب اسلامی دارد.

 

وی سپس به بُرد جهانی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: انقلاب اسلامی هرگز محدود به جغرافیان نماند، هر کس در هر کجای این عالم طبق قاعده‌های انقلاب اسلامی که همان قاعده‌های قرآنی است قدم بردارد در این انقلاب نقش دارد و یکی از جلوه‌های زیبای پایبندی به انقلاب حضور جوانان ما در هزاران کیلومتر دورتر از مرزهای کشور است و چه زیبا پیروزی که وعده خداوند است را رقم زدند.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران سپس به دفاع جانانه جوانان انقلابی از حریم آل الله اشاره و اضافه کرد: پیروزی جوانان مدافع حرم در سوریه را نه تنها جبهه خودی بلکه دشمنان انقلاب اسلامی نیز فریاد می‌زنند و این اعتراف سرکرده شیطان بزرگ، آمریکاست که گفت می‌خواستیم در سوریه این حکومت نباشد، می‌خواستیم جبهه مقاومت نباشد،.

 

فدوی با بیان اینکه اروپا و کشورهای مرتجع عرب نیز علاوه بر آمریکا مخالف حکومت کنونی سوریه بودند، گفت: این مخالفان نتوانستند، آسیبی به حکومت کنونی سوریه برسانند، چون ایران نخواست و همه جهانیان دیدند، که چه اتفاقی افتاد، حضور ایران در سوریه عمل به تکلیف الهی است و ما تنها مقید به عمل به تکالیف خود هستیم که اگر درست عمل کنیم خداوند نیز به وعده خود در پیروزی جبهه حق عمل می‌کند و این یک قاعده دینی و الهی است، وجود بیش از ۲۰۰ هزار شهید نشانه تحقق وعده خداوند در عمل به شروط الهی است و تا وقتی که براساس قواعد الهی قدم برمی‌داریم نصرت و پیروزی همراه ماست و همان‌طور که در این ۴۰ سال دیده‌ایم با تلاش، ابتکار و خلاقیت توانستیم از موضع اقتدار ورود پیدا کنیم و موفق نیز باشیم.

 

وی گفت: دشمنی‌های دشمن هر لحظه پیچیده‌تر می‌شود، در دوران ۸ سال جنگ تحمیلی، دشمن در یک رویارویی نظامی با ما قرار داشت اما امروز انواع دشمنی‌های پیچیده که بصیرت‌های ویژه برای مقابله می‌خواهد بر کشور ما تحمیل می‌شود، اما ۴۰ سال است که دشمن هر حربه‌ای را به‌کار گرفته تا به انقلاب اسلامی لطمه وارد کند، شکست خورده است.

 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: دشمن نتوانسته هیچ خدشه‌ای به مسیر انقلاب وارد کند.

 

وی اضافه کرد: شهدا با دست خالی در مقابل دنیای استکبار ایستادند و امروز نیز همه مردم ایستاده‌اند تا مبادا جبهه باطل قدم از قدم بردارد و همان‌طور که می‌بینیم دشمن در منجلابی که برای خود ساخته در حال فرو رفتن است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*