۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 59351
  • ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۸
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
حضور مسئولان، مردم و جهادی ها در کنار سیل زدگان صحنه های ایثار را خلق کرد
حضور مسئولان، مردم و جهادی ها در کنار سیل زدگان صحنه های ایثار را خلق کرد

حضور مسئولان، مردم و جهادی ها در کنار سیل زدگان صحنه های ایثار را خلق کرد

فیروز کوه – آبرومند: امام جمعه شهرستان فیروز کوه گفت: حضور مسئولان ، مردم و نیروهای جهادی در کنار سیل زده ها، صحنه های زیبایی از ایثار و جهاد خلق کرد. به گزارش خبرنگار آبرومند – حجت الاسلام حسن حیدری در خطبه های عبادی – سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان فیروز کوه در جمع […]

فیروز کوه – آبرومند: امام جمعه شهرستان فیروز کوه گفت: حضور مسئولان ، مردم و نیروهای جهادی در کنار سیل زده ها، صحنه های زیبایی از ایثار و جهاد خلق کرد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – حجت الاسلام حسن حیدری در خطبه های عبادی – سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان فیروز کوه در جمع نماز گزاران، اظهار داشت: مقام معظم رهبری، بارها به اهمیت آبخیزداری تأکید کرده اند و بودجه های خوبی از صندوق ذخیره ارزی به این امر اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: مطالبه ما از مسئولین محترم این است که با توجه به شرایط آب و هوایی فیروزکوه، به مسئله آبخیزداری توجه ویژه شود و بودجه مناسبی به این امر اختصاص یابد.

امام جمعه شهرستان فیروز کوه گفت: ساخت و ساز در مسیل و حاشیه رودخانه، عدم لایروبی، تخریب پوشش گیاهی و بی توجهی به مسئله آبخیزداری، از عوامل مهم ویرانی سیل هستند.

حیدری ادامه داد: از حضور ریاست جمهور، معاون اول، برخی وزرا، استاندار، فرمانداران و شهرداران و گروه های امدادی و بسیجی و ادارات مختلف استانی تشکر می کنیم.

وی افزود: استاندار انقلابی تهران، هشت روز است که جهادی کنار مردم صحنه را مدیریت می‌کند که جای تقدیر دارد.

امام جمعه شهرستان فیروز کوه با بیان اینکه شرط رستگاری و سعادت جامعه، امر به معروف و نهی از منکر است، توضیح داد: ترک امر به معروف و نهی از منکر، در جامعه ۳ اثر دارد : کم رنگ شدن خوبی ها، کم شدن برکت و بلایای آسمانی است

حیدری ادامه داد: باید امر به معروف و ترویج خوبی ها، قبل از نهی از منکر و بدی ها باشد و در امر به معروف و نهی از منکر، توجه به ظرفیت افراد، زمان و مکان اهمیت دارد و * حتی الامکان نهی از منکر، به صورت مخفیانه و با مهربانی انجام شود.

شهرستان فیروز کوه با جمعیت سیال ۵۰ تا ۱۵۰ هزار نفر در فصول مختلف سال در شرق پایتخت قرار دارد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*