۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » تهران » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 5512
  • ۰۶ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۸
  • 124 بازدید
  • ارسال توسط :

حمایت همه جانبه فرماندهی پلیس تهران بزرگ از ورزش همگانی

تهران – ابتکار ورامین: فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ درستاد نیرو میزبان مسئولین هیات ورزش های همگانی استان تهران بود و در این دیدار حمایت پلیس تهران بزرگ را از ورزش همگانی اعلام کرد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان تهران، سردار ساجدی نیا رئیس پلیس تهران […]

تهران – ابتکار ورامین: فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ درستاد نیرو میزبان مسئولین هیات ورزش های همگانی استان تهران بود و در این دیدار حمایت پلیس تهران بزرگ را از ورزش همگانی اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان تهران، سردار ساجدی نیا رئیس پلیس تهران درستاد فرماندهی با مسئولین هیات دیدار و در خصوص موارد مختلف بحث و تبادل نظر کردند.

در این جلسه که دکتر ولی الله شجاع پوریان عضو شورای شهر و رییس هیات استان به اتفاق استاد قاسمی نژاد پدر ورزش های همگانی، حسنی نایب رییس هیات، حجج اسلام مهران دشت و محمدزاده از کمیته ورزش طلاب روحانیون و همچنین علی بدیع مشاورهیات و مدیر روابط عمومی حضور داشتند،ابتدا دکترشجاع پوریان و حسنی درخصوص برنامه های دردست اقدام و برنامه های آینده هیات توضیحاتی را ارائه داد.

همچنین استاد قاسمی نژاد درخصوص سابقه ورزش های همگانی و ایستگاه های ورزش درسطح شهر و مراکز نظامی و انتظامی گزارش داد. درادامه سردار ساجدی نیا نیز ضمن قدردانی ازحضور اعضای هیات در ستاد فرماندهی، ابتدا توجه به امرورزش در پلیس را از اولویت های مهم شمرد ودر رابطه با اقدامات انجام شده در این راستا وخصوصا توجه پلیس به ورزش های همگانی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است نیز توضیح داد.

وی سپس درخصوص همکاری با هیات همگانی متذکر شد که پلیس حمایت لازم و قاطع خود را از ورزش های همگانی و توسعه آن اعلام می دارد و در صورت هماهنگی و اطلاع رسانی با پلیس،ما امنیت کامل هرگونه برنامه و همایشی را تضمین می کنیم، خصوصا اگر این همایش ها دررابطه با خانواده ها وبانوان صورت گیرد. جامعه نیازمند شادی،پویایی و تحرک است و همه باید به این نیازهای جامعه توجه کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*