۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 52852
  • ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۲
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
حکم شیخ ویسی جهت انتصاب به شهردار پاکدشت امضاء نشد
حکم شیخ ویسی جهت انتصاب به شهردار پاکدشت امضاء نشد

حکم شیخ ویسی جهت انتصاب به شهردار پاکدشت امضاء نشد

پاکدشت – آبرومند: پس از اعلام عدم موافقت وزارت کشور با شهردار شدن شیخ ویسی، اعضای شورای شهر پاکدشت در اعتراضی مکتوب به وزارت کشور، بر انتخاب خود اصرار کردند. به گزارش خبرنگار ما – به گفته رئیس شورای اسلامی شهر پاکدشت ؛ با امضای مدیرکل امور شوراهای وزارت کشور مخالفت آن وزارت در خصوص […]

پاکدشت – آبرومند: پس از اعلام عدم موافقت وزارت کشور با شهردار شدن شیخ ویسی، اعضای شورای شهر پاکدشت در اعتراضی مکتوب به وزارت کشور، بر انتخاب خود اصرار کردند.

به گزارش خبرنگار ما – به گفته رئیس شورای اسلامی شهر پاکدشت ؛ با امضای مدیرکل امور شوراهای وزارت کشور مخالفت آن وزارت در خصوص شهردار منتخب به شورای شهر پاکدشت ابلاغ شد.

 

محمد نجفی افزود: با توجه به شایستگی و توان مدیریتی آقای شیخ ویسی،این شورا هم چنان بر انتخاب خود اصرار دارد و اعتراض خود را مکتوب به وزارت کشور ارسال کردیم.

 

وی گفت:اعتقاد ما این است که فردی که انتخاب کردیم شناخت کاملی از شهرستان دارد و با روحیه فساد ستیزی و به مدد نیروی جوانی توان بالای تحول و پیشرفت را در شهر پاکدشت دارد.

وی ابراز امیدواری کرد با اعلام نظر هیئت ۹ نفره حل اختلاف مرکزی در وزارت کشور و نظر مساعد شخص وزیر، حکم شیخ ویسی در مرحله دوم تائید شود.

 

نجفی شایعه مخالفت برخی مسئولین شهرستان با شهردار منتخب شورا را رد کرد و گفت: اظهار نظر برخی افراد برداشت شخصی و در مواردی ناشی از بی تقوایی است.

 

رئیس شورای شهر پاکدشت گفت: امیدواریم تا کمتر از ۳ هفته آینده نظر نهایی وزارت کشور اعلام شود و هر حکمی که از سوی هیئت حل اختلاف صادر شود لازم الاجراست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*