۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 27177
  • ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳
  • 305 بازدید
  • ارسال توسط :
خاتمی دولت تدبیر وامید از رسانه‌های مستقل حمایت کند
خاتمی دولت تدبیر وامید از رسانه‌های مستقل حمایت کند

خاتمی دولت تدبیر وامید از رسانه‌های مستقل حمایت کند

رئیس دولت اصلاحات به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس خبرگزاری”ایلنا” در پیامی ضمن تبریک این مناسبت؛ ابراز امیدواری کرد ایلنا و رسانه‌ های مستقل دیگر مورد حمایت دولت تدبیر و امید قرار گیرند. به گزارش ایلنا، در پیام سید محمد خاتمی آمده است: ایلنا نهال نوپائی بود که در پنجم اسفند ماه یک هزار و سیصد […]

رئیس دولت اصلاحات به مناسبت یازدهمین سالگرد تاسیس خبرگزاری”ایلنا” در پیامی ضمن تبریک این مناسبت؛ ابراز امیدواری کرد ایلنا و رسانه‌ های مستقل دیگر مورد حمایت دولت تدبیر و امید قرار گیرند.

به گزارش ایلنا، در پیام سید محمد خاتمی آمده است: ایلنا نهال نوپائی بود که در پنجم اسفند ماه یک هزار و سیصد و هشتاد و یک در بوستان اطلاع رسانی کشور سر برآورد؛ امروز به یاری خداوند و همّت عزیزان متعهد و سخت کوش و دانا؛ درخت باروری است که دوستداران حقیقت در سایه سار آن احساس امنیت و آرامش می ‌کنند و از بر و بار آن بهره می ‌گیرند.

خاتمی ادامه داد: ایلنا که خود را در برابر ملّت و مصالح ملّی و آرمانهای انقلاب متعهّد می‌ داند؛ با همه دشواری ‌هائی که در کار سترگ اطلاع ‌رسانی درست و بی طرف وجود دارد، در حدّ توان توانسته است رسالت سنگین خود را ایفاء کند و در عرصه داخلی و بین‌ المللی جایگاه آبرومند و قابل اعتمادی بدست آورد.

وی افزود: با عرض تبریک به دست اندرکاران محترم این وسیله ارتباط جمعی و بهره وران از آن، امیدوارم بیش از پیش مورد حمایت دولت تدبیر و امید و ملت بزرگوار و امیدوار ایران قرار گیرد و نیز شاهد رویش و بالندگی رسانه ‌های بیشتر در ساحت اطلاع رسانی امین و مستقل و متعهد باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*