۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 64042
  • ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
خاش پس از ۱۹ سال برفی شد‌
خاش پس از ۱۹ سال برفی شد‌

خاش پس از ۱۹ سال برفی شد‌

سیستان و بلوچستان – آبرومند: درحالی بارش برف و باران برخی مناطق کشور را فرا گرفته که برف چهره برخی مناطق سیستان و بلوچستان را پس از حدود دو دهه سپید پوش کرد. به گزارش خبرنگار آبرومند – اداره‌کل هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرده در شبانه‌روز گذشته خاش برای نخستین بار در ۱۹ سال […]

سیستان و بلوچستان – آبرومند: درحالی بارش برف و باران برخی مناطق کشور را فرا گرفته که برف چهره برخی مناطق سیستان و بلوچستان را پس از حدود دو دهه سپید پوش کرد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – اداره‌کل هواشناسی سیستان و بلوچستان اعلام کرده در شبانه‌روز گذشته خاش برای نخستین بار در ۱۹ سال اخیر برفی شده و ۲۰ ایستگاه هواشناسی و بارانسنجی آن نیز برف گزارش کرده‌اند.

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ایستگاه‌های هواشناسی سیستان و بلوچستان، بیشترین بارش برف گزارش شده در این استان با میزان ۱۸ سانتی متر از «ترشاب» از توابع خاش گزارش شده است.

همچنین از ایستگاه‌های تمندان ۱۴، دادکان ۱۱، اسلام آباد سفلی ۸ و کله شاه توت ۷، میرآباد ۶.۵ و چگرد، چاه کمال و نوک آباد ۶ سانتیمتر برف گزارش شده است.

محسن حیدری مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان در این زمینه اظهار داشت: در شبانه روز گذشته از ۷۶ ایستگاه هواشناسی استان سیستان و بلوچستان بارش باران و برف گزارش شده که ارتفاع برف شهرستان خاش ۵، ترشاب ۱۸ و تمندان ۱۴ سانتیمتر بوده است.

مدیرکل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان افزود: با ورود سامانه بارشی به استان شاهد بارش برف و باران در استان هستیم و این سامانه تا آخر وقت امشب به تدریج از استان خارج می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از نظر دمایی از شدت یخبندان شبانه کاسته خواهد شد و از یکشنبه روند افزایش دما بویژه در طول روز رخ خواهد داد.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*