۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 57931
  • ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۸
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
خانواده شهدا امید انقلاب هستند
خانواده شهدا امید انقلاب هستند

خانواده شهدا امید انقلاب هستند

خراسان شمالی – آبرومند: وزیر کشور در دیدار با خانواده شهید جعفری گفت: خانواده شهدا امید انقلاب و ادامه دهنگان راه شهدا هستند .   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – دکتر وحیدی در دیدار با خانواده شهید حسین جعفری با بیان این که شهدا راه حضرت سیدالشهدا(ع) را پیموده ند، افزود: […]

خراسان شمالی – آبرومند: وزیر کشور در دیدار با خانواده شهید جعفری گفت: خانواده شهدا امید انقلاب و ادامه دهنگان راه شهدا هستند .

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایسنا – دکتر وحیدی در دیدار با خانواده شهید حسین جعفری با بیان این که شهدا راه حضرت سیدالشهدا(ع) را پیموده ند، افزود: خانواده‌ها و فرزندان معزز شهدا امید انقلاب و ادامه‌دهندگان راستین  راه پاک آنها هستند.

 

وزیر کشور در ادامه خاطر نشان کرد: بر خود وظیفه می دانیم که به خانواده شهدا خدمت نماییم و ارادت قلبی و خالصانه خود را به محضر خانواده‌های شهدا و ایثارگران اعلام کنیم.

 

شهید حسین جعفری از شهدای  دفاع مقدس که در محل محران و در سال ۱۳۶۵ به شهادت رسید .

 

دیدار چهره به چهره وزیر کشور با نمایندگان اقشار مختلف اسفراینی

 

وزیر کشور که به اسفراین سفر کرده است، عصر پنج شنبه با نمایندگان اقشار مختلف مردم این شهر دیدار و درباره مسایل مربوط تبادل نظر کرد.

 

دیدار نماینده کشاورزان و باغداران اسفراینی با دکتر احمد وحیدی، یکی از این دیدارها بود که مهدی جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور نیز در این دیدار حضور داشت.

 

برخی از مسئولان استانی و فرماندار اسفراین هم وزیر را در این دیدار مردمی و پیگیری دستورات وی برای رسیدگی به مسایل مطرح شده، همراهی کردند.

 

دکتر وحیدی پیش از سفر به اسفراین، در بجنورد از طرح های عمرانی بازدید و با خانواده شهید حسن صالحی دیدار کرد.

 

وی همچنین از مسیل ورودی گلستان شهر و سوله مدیریت بحران بجنورد دیدن کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*