۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 33859
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
خانواده ها کنار آموزش به مسائل تربیتی دانش آموزان نیز توجه کنند
خانواده ها کنار آموزش به مسائل تربیتی دانش آموزان نیز توجه کنند

خانواده ها کنار آموزش به مسائل تربیتی دانش آموزان نیز توجه کنند

پردیس- آبرومند: امام جمعه پردیس گفت: خانواده ها کنار آموزش به مسائل تربیتی دانش آموزان نیز توجه کنند.   به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حسین توسلی صبح یکشنبه در مراسم نواختن زنگ شکوفه ها در مدرسه ایت الله هاشمی واقع در فاز ۸ پردیس با اشاره به اینکه این مدرسه یکی از ثمرات […]

پردیس- آبرومند: امام جمعه پردیس گفت: خانواده ها کنار آموزش به مسائل تربیتی دانش آموزان نیز توجه کنند.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حسین توسلی صبح یکشنبه در مراسم نواختن زنگ شکوفه ها در مدرسه ایت الله هاشمی واقع در فاز ۸ پردیس با اشاره به اینکه این مدرسه یکی از ثمرات خدمت شرکت عمران به این منطقه است اظهار داشت: این شرکت با یاری خداوند ۲۵ مدسه را تحویل داده و ۳۰ مدرسه دیگر نیز در دست ساخت دارد که در فرصت های بعدی بهره برداری می شوند.

 

توسلی در ادامه ضمن تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید گفت: از اولیا می خواهیم ضمن آموزش به تربیت و پرورش توجه جدی داشته باشند چرا که دانش آموزش هر چقدر هم نمرات خوبی داشته باشد اما از فضای تربیت و پرورش صحیح دور باشد و از آن بهره کافی نبرده باشد نمی تواند به ثمر خوبی برسد.

 

وی با بیان اینکه معیار قضاوت افراد در جامعه ادب و فضیلت آنها است افزود: همه باید تلاش کنند تا تربیت یک دانش آموز صورت پذیرد و این تربیت باید با کمک خانواده ها، مدرسه و همه مسئولین باشد.

 

امام جمعه پردیس عنوان بیان داشت: رابطه مستقیم بین سطح توسعه یافتگی با سطح کیفی آموزش و پرورش در سطح جهان وجود دارد و همه بخش ها در قبال آموزش و تربیت یک دانش آموز سهیم هستند.

 

وی افزود: فرزند بزرگترین سرمایه هر خانواده است و اگر بخواهیم این سرمایه به خوبی حفظ شود باید تربیت خوبی صورت گیرد و مهارت زندگی به آنها آموزش داده شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*