۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » اردبیل » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 44309
  • ۰۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
  • 13 بازدید
  • ارسال توسط :
خرید و فروش مسکن ملی ممنوع است
خرید و فروش مسکن ملی ممنوع است

خرید و فروش مسکن ملی ممنوع است

اردبیل – آبرومند: مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: خرید و فروش مسکن ملی ممنوع بوده و مردم باید نسبت به این موضوع آگاه باشند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محبوب حیدری افزود: در حال حاضر محل واحدی که به متقاضیان اختصاص می‌یابد، مشخص نشده و کسی نمی‌تواند سهمیه ثبت‌نامی […]

اردبیل – آبرومند: مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: خرید و فروش مسکن ملی ممنوع بوده و مردم باید نسبت به این موضوع آگاه باشند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محبوب حیدری افزود: در حال حاضر محل واحدی که به متقاضیان اختصاص می‌یابد، مشخص نشده و کسی نمی‌تواند سهمیه ثبت‌نامی خود را بفروشد.

 

وی بیان کرد: خرید و فروش این واحدها بعد از واگذاری نیز ممنوع بوده و از آنجایی که این واحدها با حمایت دولت برای افراد کم‌درآمد احداث می‌شود، مختص خود فرد ثبت‌نام کننده خواهد بود.

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به ثبت‌نام ۱۳ هزار و ۲۴۵ نفر در استان برای طرح اقدام ملی مسکن، گفت: از این تعداد ۹ هزار و ۲۴۹ نفر در  شهر اردبیل ثبت‌نام کرده‌اند.

 

حیدری بیان کرد: از این تعداد نیز تاکنون پنج هزار و ۸۳ نفر در کل استان و سه هزار و ۲۷۶ نفر در شهر اردبیل حائز شرایط شناخته شدند.

 

وی تشریح کرد: از پنج هزار و ۸۳ نفر حائز شرایط در استان سه هزار و ۴۷۱ نفر تایید نهایی شده است.

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل اظهارداشت: از ۲ هزار و ۹۵۷ نفر تایید شده در شهر اردبیل ،۲ هزار و ۱۵۰ نفر نسبت به واریز وجه اقدام کرده‌اند و  احداث ساختمان ۵۴۰ نفر شروع شده و سقف اول و یا ستون‌های این واحدها در حال اجرا است، ضمن اینکه  برای ۵۰۰ واحد دیگر نیز در حال آماده کردن زمین هستیم.

 

حیدری گفت: برای هزار نفر بعدی نیز از ۶۷ هکتار زمین در نظر گرفته شده استفاده می شود که طراحی آن نیز در مرحله اجرا است.

 

وی با اشاره به سهمیه هزار و ۵۰۰ واحدی در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت هم گفت: این تعداد برای ۱۴ شهر استان شامل می‌شود که در این شهرها نیز هزار و ۱۲ نفر واجد شرایط شناخته شده و ۲۴۲ نفر وجه اولیه را واریز کرده‌اند.

 

وی با بیان اینکه مهلت واریز وجه مرحله اول به اتمام رسیده است، افزود: افرادی که وجه را واریز نکرده‌اند از چرخه حذف می‌شوند و در مراحل بعدی فراخوان مسکن ملی، می‌توانند ثبت نام کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*