۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 59409
  • ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۸
  • 6 بازدید
  • ارسال توسط :
خسارات سیل در چهارمحال و بختیاری جبران می‌شود
خسارات سیل در چهارمحال و بختیاری جبران می‌شود

خسارات سیل در چهارمحال و بختیاری جبران می‌شود

چهار محال و بختیاری – آبرومند: صولت با بیان اینکه تعداد قابل توجهی از روستا‌ها و شهر‌های چهارمحال و بختیاری درگیر سیلاب شده‌اند، گفت: به مردم سیل‌زده اطمینان می‌دهیم که خسارات سیل جبران خواهد شد. به گزارش خبرنگار آبرومند – سید صولت مرتضوی ۱۴ مردادماه در جریان بازدید از روستای سیل‌زده بارده با بیان اینکه […]

چهار محال و بختیاری – آبرومند: صولت با بیان اینکه تعداد قابل توجهی از روستا‌ها و شهر‌های چهارمحال و بختیاری درگیر سیلاب شده‌اند، گفت: به مردم سیل‌زده اطمینان می‌دهیم که خسارات سیل جبران خواهد شد.

به گزارش خبرنگار آبرومند – سید صولت مرتضوی ۱۴ مردادماه در جریان بازدید از روستای سیل‌زده بارده با بیان اینکه سیل خساراتی به مردم در بخش منازل، اشتغال، اراضی کشاورزی، دام و … وارد کرده است، اظهار کرد: بابت خسارت وارده به مردم متاثر هستیم، اما از هوشیاری مردم سپاسگزاریم که منازل خود را تخلیه کردند تا شاهد تلفات جانی در روستای بارده نباشیم.

 

معاون اجرایی رئیس‌جمهور افزود: سازه‌هایی در مسیر رودخانه ایجاد شده است که این مسئله موجب افزایش خسارات شد، استاندار چهارمحال و بختیاری از روز اول وقوع سیلاب تمام قد پای کار بودند و با مسئولان کشوری ارتباط لحظه به لحظه داشتند.

وی با بیان اینکه تعداد قابل توجهی از روستا‌ها و شهر‌های چهارمحال و بختیاری درگیر سیلاب شده‌اند، گفت: امروز بازدید میدانی از روستای بارده صورت گرفت، به مردم سیل‌زده اطمینان می‌دهیم که خسارات سیل جبران خواهد شد و با همکاری مردم، روستا بهتر از گذشته ساخته می‌شود.

 

مرتضوی بیان کرد: پس از اتمام سرکشی از روستای سیل‌زده بارده در جلسه ستاد مدیریت بحران چهارمحال و بختیاری تصمیماتی اتخاذ خواهد شد، بخشی از اقدامات باید در سطح استان پیگیری شود و بخشی نیز به‌صورت ملی پیگیری خواهد شد.

 

معاون اجرایی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه قدری از آلام سیل‌زدگان با حضور نیرو‌های جهادی و … التیام بخشیده شده است، عنوان کرد: خسارات ناشی از سیل در تمامی بخش‌ها به زودی جبران می‌شود.

 

در ادامه غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: حضور معاون اول رئیس جمهور در استان یک فرصت مغتنم است و در سفر ریاست جمهوری نیز عنایت ویژه‌ای به استان داشتند.

 

وی تاکید کرد: قطعا با پیگیری معاون اجرایی رئیس جمهور، اعتبارات برای جبران خسارات سیل به سرعت تخصیص پیدا خواهد کرد.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*