۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 62726
  • ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
  • 25 بازدید
  • ارسال توسط :
خسارت ٢٠ میلیاردی اغتشاشگران به فارس
خسارت ٢٠ میلیاردی اغتشاشگران به فارس

خسارت ٢٠ میلیاردی اغتشاشگران به فارس

اغتشاشگران ٢٠ میلیارد تومان خسارت به ادارات و فضاهای عمومی استان وارد کردند.

شیراز- آبرومند: معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری فارس گفت: اغتشاشگران ٢٠ میلیارد تومان خسارت به ادارات و فضاهای عمومی استان وارد کردند.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر- اسماعیل محبی پور ظهر چهارشنبه در نشستی خبری در جمع خبرنگاران بیان کرد: در نیمه اول آذرماه رویدادهای مختلفی در تقویم وجود داشته که از جمله آن می‌توان به هفته گرامیداشت بسیج اشاره کرد این نهاد مقدس با دستور مستقیم امام راحل (ره) تشکیل و برای امنیت، افزایش کیفیت زندگی و حفظ کشور در جنگ تحمیلی خدمت رسانی کرد.

 

وی ادامه داد: بسیج مستضعفین فراگیر ترین نهاد مردمی در جامعه است و هیچ محدودیتی برای خدمت رسانی به مردم نیز در این نهاد وجود ندارد.

 

معاون استاندار فارس در ادامه یادآور شد: در نیمه اول سال جاری شاهد وقوع تحولاتی با توجه به اراده دولت بودیم که از جمله این طرح‌ها می‌توان به طرح اصلاح نظام اقتصادی در کشور شکل گرفت.

 

وی ادامه داد: اصلاح نظام ارز ترجیحی از جمله طرح‌هایی است که توسط دولت اجرایی برخی از کالاها به صورت پلکانی روند خروج ارز از آنها صورت گرفت.

 

محبی پور خاطرنشان کرد: دولت توانست در موضوع ارز ترجیحی زیرساخت‌های لازم را فراهم و زمینه مدیریت بازار و معیشت مردم را فراهم کرد و نیازهای اساسی مردم نیز توسط دولت تأمین شد.

 

به گفته او ٣٧ سرویس اطلاعاتی در ناآرامی‌هایی که در ایران شکل گرفت دست اندرکار بوده و برنامه ریزی کرده‌اند.

 

معاون استاندار فارس گفت: برآوردهای صورت گرفته از خسارت‌های وارده به دستگاه‌های دولتی نیز بالغ بر ٢٠ میلیارد تومان ارزیابی شده است.

 

محبی پور تاکید کرد: طی دوماه گذشته شاهد بودیم که تمامی پروازهای گردشگری در استان فارس ملغا شد.

 

این مقام مسئول افزود: شاهد بودیم که در اغتشاشات اخیر فردی که تنها رهگذر بوده و هیچ نقشی در این اغتشاشات نداشته مورد اصابت قرار گرفته و به درجه رفیع شهادت دست‌یافته است.

 

او در خصوص حادثه تروریستی حرم مطهر بیان کرد: رخداد در شیراز صورت گرفت اما پرونده در اختیار وزارت اطلاعات بوده و از این طریق در حال بررسی موضوع هستند.

 

محبی بود تاکید کرد که ٨٠ درصد از افرادی که در اغتشاشات دستگیر شده‌اند آزاد شده اند.

 

او در خصوص آخرین وضعیت مصدومان حادثه تروریستی حرم مطهر بیان کرد: پنج نفر همچنان در بیمارستان بستری هستند که یک نفر از این افراد به علت وخامت حال در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

 

به گفته این مقام مسئول کمیته اطلاع رسانی در استان فارس در حال تشکیل بوده و این کمیته می‌تواند فضای اطلاع رسانی را در فضای بحران مدیریت کند.

 

محبی پور نمره امنیت استان را ١٧ و نمره امنیت روانی استان را ١۴ عنوان کرد که معیار بالاترین نمره نیز در این اظهار نظر عدد ٢٠ بوده است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: هر مهاجر بیگانه ای که در اغتشاشات دستگیر بشود هم فرد و هم خانواده او از کشور اخراج خواهد شد در اغتشاشات اخیر ٣٠ مهاجر خارجی نیز دستگیر شده‌اند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*