۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 30991
  • ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
خط مشی مسئولان بیمارستان ستاری قرچک ارائه بهترین خدمات درمانی است
خط مشی مسئولان بیمارستان ستاری قرچک ارائه بهترین خدمات درمانی است

خط مشی مسئولان بیمارستان ستاری قرچک ارائه بهترین خدمات درمانی است

قرچک- آبرومند: رییس بیمارستان شهید ستاری قرچک گفت: خط مشی مسئولان بیمارستان ستاری قرچک ارائه بهترین خدمات درمانی است.   به گزارش خبرنگار ما – حبیب الله منصوری ظهر یکشنبه در نشست خبری هیئت مدیره و مدیران بیمارستان برکت شهید ستاری قرچک طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به اینکه هدف و خط مشی ما […]

قرچک- آبرومند: رییس بیمارستان شهید ستاری قرچک گفت: خط مشی مسئولان بیمارستان ستاری قرچک ارائه بهترین خدمات درمانی است.

 

به گزارش خبرنگار ما – حبیب الله منصوری ظهر یکشنبه در نشست خبری هیئت مدیره و مدیران بیمارستان برکت شهید ستاری قرچک طی سخنانی اظهار داشت: با توجه به اینکه هدف و خط مشی ما در بیمارستان خدمت رسانی به مردم است ما به دنبال ارائه خدمات هر چه بهتر به مردم، بیماران و مراجعین هستیم.

 

منصوری با بیان اینکه توجه ما به این است که با الگوگیری از بهترین بیمارستان ها شایسته ترین خدمات درمانی را ارائه کنیم گفت: استراتژی های ما طوری چیده شده است که فرصت ها را تقویت کرده و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و بهترین خدمات را به مردم ارائه بدهیم.

 

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۶۸ پزشک بیمارستان شهید ستاری در حال خدمت رسانی به مردم شهرستان قرچک هستند افزود: قبلا پزشک عمومی به طور شبانه و مداوم در اورژانس نداشتیم که خوشبختانه هم اکنون این مورد فراهم شده و متخصصین زنان و اطفال به طور روتین وجود دارند و در حال حاضر نیز مشکل بیهوشی و جراحی در این بیمارستان ۹۵ درصد حل شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*