۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پيشوا » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 38833
  • ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲
  • 36 بازدید
  • ارسال توسط :
خودروهای ورودی میدان میوه و تره بار پیشوا ضدعفونی می شوند
خودروهای ورودی میدان میوه و تره بار پیشوا ضدعفونی می شوند

خودروهای ورودی میدان میوه و تره بار پیشوا ضدعفونی می شوند

پیشوا – آبرومند: فرماندار پیشوا بر لزوم ضدعفونی تمامی خودروهای ورودی به میدان میوه و تره بار شهرستان به منظور پیشگیری از ویروس کرونا تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی گفت: با توجه به حجم ترددها در میدان میوه و تره بار پیشوا، ضروری است تا خودروها، غرفه ها و محوطه این  […]

پیشوا – آبرومند: فرماندار پیشوا بر لزوم ضدعفونی تمامی خودروهای ورودی به میدان میوه و تره بار شهرستان به منظور پیشگیری از ویروس کرونا تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسی گفت: با توجه به حجم ترددها در میدان میوه و تره بار پیشوا، ضروری است تا خودروها، غرفه ها و محوطه این  به صورت مستمر ضدعفونی شوند.

 

وی افزود: بر اساس گزارشات شبکه بهداشت و درمان، روند گندزدایی میدان میوه و تره بار پیشوا روزانه با ۳ هزار لیتر محلول ضد عفونی کننده صورت می گیرد که پیش بینی می شود این میزان به ۵ هزار لیتر افزایش یابد.

 

فرماندار شهرستان پیشوا خاطرنشان کرد: اجرای مستمر طرح ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی، تاکسی ها و مساجد شهری و روستایی همچنان در دستور کار شهرداری، بخشداری ها و شبکه بهداشت و درمان بوده و نظارت لازم بر انجام امور تداوم دارد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*