۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » مقاله
  • شناسه : 51195
  • ۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۷
  • 48 بازدید
  • ارسال توسط :
دانستنی های موبایل
دانستنی های موبایل

دانستنی های موبایل

آیا می دانستید با نگه داشتن کلید منو ، تمامی برنامه های در حال اجرا نمایان می شود و با انتخاب دکمه C برنامه مورد نظر بسته می شود؟ چنانچه می خواهید اطلاعات وسیعتری از گوشی های تلفن همراه بدست آورید مطالب زیر را بخوانید. ۱- آیا می دانستید که برای در دسترس نبودن میتوانید […]

آیا می دانستید با نگه داشتن کلید منو ، تمامی برنامه های در حال اجرا نمایان می شود و با انتخاب دکمه C برنامه مورد نظر بسته می شود؟

چنانچه می خواهید اطلاعات وسیعتری از گوشی های تلفن همراه بدست آورید مطالب زیر را بخوانید.

۱- آیا می دانستید که برای در دسترس نبودن میتوانید از فویل آلومینیوم استفاده کنید و آن را دور گوشی بپیچید  یعنی گوشی را با آن بسته بندی کنید؟

۲- آیا می دانستید که در صورت استفاده از تصاویر متحرک در Background گوشی مصرف باطری فوق العاده بالا می رود؟

۳- آیا می داسنتید که نصب و پاک کردن برنامه ها در موبایل هیچ ضرری برای گوشی ندارد و فقط در طولانی مدت باعث انباشته شدن فایلهای کوچکی از هر برنامه در گوشی می شود که با مستر ریست کردن گوشی قابل حل می باشد؟

۴- آیا می دانستید در گوشی های ۶۶۰۰ نمی تونید فایل Mp3 رو برای زنگ گوشی انتخاب کنید؟

۵- آیا می داسنتید برای گوشی های ۶۶۰۰ هدفون وجود ندارد؟

۶- آیا می داسنتید که هیچ برنامه ای برای رادیو در گوشی های ۶۶۰۰ وجود ندارد. برای رادیو گوشی باید مجهز به تیونر سخت افزاری باشد و چون در گوشی ها این قطعه سخت افزاری وجود ندارد پس نمیتوان از برنامه ای برای رادیو استفاده کرد؟

۷- آیا می دانستید که به انتخاب مردم امریکا بهترین آنتی ویروس KasperSky می باشد که قابلیت آپدیت شدن و حذف ویروس را دارد و نسبت به آنتی ویروسهای دیگر مصرف باطری را کمتر بالا می برد؟

۸- آیا می دانستید با نگه داشتن کلید منو ، تمامی برنامه های در حال اجرا نمایان می شود و با انتخاب دکمه C برنامه مورد نظر بسته می شود؟

۹- آیا می دانستید درحالتی که صفحه کلید قفل است ، بدون اینکه لازم باشد قفل صفحه کلید را باز کنید ، با فشردن کلید on/off می توانید لامپ صفحه نمایش را روشن کنید تا مثلا ساعت را ببینید یا وضعیت باتری گوشی را چک کنید؟

۱۰- آیا می دانستید برای شارژ باطری بهتر است که گوشی را خاموش کرده و بعد شارژ کنیم؟

علی تاجیک

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*