۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 7255
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۷
  • 175 بازدید
  • ارسال توسط :

دانشگاه آزاد رودهن ۴۰۰ دانشجوی شاهد و ایثارگر دارد

دماوند – ابتکار ورامین: رئیس بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان دماوند گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با داشتن بیش از ۴۰۰ نفر دانشجوی شاهد و ایثارگر، بزرگترین واحد دانشگاهی در شرق استان تهران است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، امیر مرادی […]

دماوند – ابتکار ورامین: رئیس بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان دماوند گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با داشتن بیش از ۴۰۰ نفر دانشجوی شاهد و ایثارگر، بزرگترین واحد دانشگاهی در شرق استان تهران است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن، امیر مرادی در جلسه ستاد شاهد و امور ایثارگران که با حضور شجاع رئیس این واحد دانشگاهی، پارسا معاون اداری و مالی این واحد، چلاجور معاون دانشجویی واحد، محمدی دبیر ستاد شاهد، صدیفی معاون فرهنگی بنیاد شهید و عبداله بیگی نماینده دانشجویان شاهد و ایثارگر در واحد رودهن برگزار شد، از عملکرد رئیس این واحد دانشگاهی در زمینه رفع مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر تقدیر کرد.

وی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن با داشتن بیش از ۴۰۰ دانشجوی شاهد و ایثارگر، به عنوان بزرگترین واحد دانشگاهی در شرق استان تهران است.

رئیس بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان دماوند افزود: امیدواریم با برگزاری این گونه جلسات و ارائه راهکارهای مناسب بتوانیم مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر را برطرف کنیم.

نقی شجاع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن نیز در این جلسه گفت: امیدواریم با پیگیری‌های ستاد شاهد واحد و بنیاد شهید شهرستان دماوند بتوانیم در راستای ارتقای سطح علمی دانشجویان شاهد و ایثارگر گام برداریم.

در ادامه این نشست مصوب شد جلسه‌ای با حضور مدیرکل بنیاد شهید استان تهران و مدیرکل ستاد شاهد سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی در واحد رودهن تشکیل و همچنین جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان شاهد و ایثارگر با ریاست این واحد برگزار شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*