۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی
  • شناسه : 27412
  • ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸
  • 263 بازدید
  • ارسال توسط :
دانشگاه علوم پزشکی زنجان با کمبود نیروی متخصص مواجه است
دانشگاه علوم پزشکی زنجان با کمبود نیروی متخصص مواجه است

دانشگاه علوم پزشکی زنجان با کمبود نیروی متخصص مواجه است

زنجان – آبرومند: رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ودرمانی استان زنجان گفت: این واحد دانشگاهی در تمامی حوزه ها به ویژه تخصصی با کمبود نیروی انسانی مواجه شده و این در حالی است برخی افراد جویای کار با مدرک تحصلی بالاتر به دنبال کار در رده های پایین تری هستند. به گزارش خبرنگار […]

زنجان – آبرومند: رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ودرمانی استان زنجان گفت: این واحد دانشگاهی در تمامی حوزه ها به ویژه تخصصی با کمبود نیروی انسانی مواجه شده و این در حالی است برخی افراد جویای کار با مدرک تحصلی بالاتر به دنبال کار در رده های پایین تری هستند.

به گزارش خبرنگار ما – دکتر پرویز قزلباش افزود: عمده جذب نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی زنجان یا از طریق مجوزهای رسمی به صورت آزمون استخدامی یا نیروهای طرحی را تشکیل می دهد که پس از اتمام از سیستم خارج می شوند.

 

وی اظهار داشت: طبق قانون برای نیروهای طرحی یک چرخه ای تعریف شده که به مدت ۲ سال دراین قالب فعالیت می کردند وسپس برای ۲ سال دیگر نیز تمدید می شد.

 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ودرمانی استان زنجان ادامه داد: همین نیروهای طرحی درصورت برگزاری آزمون استخدامی، در آن شرکت می کردند و این در حالی است این طرح به جز رشته پرستاری در رشته های دیگر تمدید نشده است.

 

وی اضافه کرد: این نحو عمل به دلیل بروز مشکلات حقوقی بوده و این موضوع به نوبه خود مشکلات مضاعف تری را ایجاد کرده کرده است.

 

این مسئول ادامه داد: در ارتباط با سامانه سامد نیز بیشتر تماس های انجام گرفته مربوط به اشتغال جوانان، انتظار بکارگیری و جذب در دانشگاه علوم پزشکی استان است.

 

وی اضافه کرد: مشکل اشتغال از معضلات مهم جامعه کنونی بوده و این واحد دانشگاهی نیز با محدودیت هایی مواجه است چرا که جذب نیروی انسانی نیز طبق ضوابطی خاص انجام می گیرد.

(منبع خبر: ایرنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*