۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 31669
  • ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۷
  • 39 بازدید
  • ارسال توسط :
درخواست از دستگاه قضایی برای تداوم مقابله با مفسدان اقتصادی
درخواست از دستگاه قضایی برای تداوم مقابله با مفسدان اقتصادی

درخواست از دستگاه قضایی برای تداوم مقابله با مفسدان اقتصادی

امام جمعه موقت ورامین از دستگاه قضایی خواست مقابله با مفسدان اقتصادی را تداوم بخشد.

ورامین- آبرومند: امام جمعه موقت ورامین از دستگاه قضایی خواست مقابله با مفسدان اقتصادی را تداوم بخشد.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه امروز ورامین طی سخنانی ضمن تبریک عید غدیر به تشریح اعمال این روز بزرگ پرداخت و در ادامه با اشاره به فوت محقق کابلی و محمدآصف محسنی گفت: طی روزهای اخیر جامعه اسلامی به ویژه مردم افغانستان داغدار رحلت این عالم بزرگ شدند.

 

محمودی وضعیت قیمت های بازار را آشفته دانست و گفت: از دستگاه قضایی به دلیل اقدامات اخیر در مورد برخورد با مفسدان اقتصادی و کشاندن آن ها به پای میز عدالت تشکر می کنم و از این دستگاه می خواهم، با قاطعیت این مساله را دنبال کنند، ما معنقدیم، باید کسانی که این بلا را بر سر پول ملی آوردند و این وضع ناهنجار اقتصادی را رقم زدند، در پای میز محاکمه حضور یافته و پاسخگوی اعمال خود باشند.

 

اقدامات اقتصادی در حد انتظار نیست

 

امام جمعه موقت ورامین سپس وضعیت مسلمانان مظلوم کشمیر را اسفبار توصیف کرد و افزود: برخورد زشت نظامیان هندی با مسلمانان بی دفاع با هیچ منطق انسانی و حقوقی سازگار نیست و سکوت مجامع جهانی در این خصوص توجیه ناپذیر است، از دستگاه دیپلماسی ایران به عنوان مداقع حقوق مظلومان جهانی می خواهیم، از این مسلمانان دفاع کنند.

 

خطیب جمعه ورامین سپس به مشکلات موجود اقتصادی اشاره کرد و آن ها را یکی از مسائل مهم کشور دانست و گفت: سیاست های اقتصادی و مقاومتی توسط مقام معظم رهبری تبیین و به عنوان اولویت اول کشور مطرح شده است، قدم هایی نیز در این رابطه برداشته شده اما آن گونه که انتظار بوده و هست، مسئولان در این حوزه موفق نبودند.

 

۷۰ درصد مشکلات اقتصادی به دلیل ضعف مدیریتی و مدیریت های ناسالم است

 

محمودی حضور مردم در عرصه اقتصادی را بسیار مهم و تعیین کننده دانست و گفت: مردم صاحبان اصلی ثروت و سرمایه هستند باید برای حل مشکلات آستین همت را بالاتر بزنند، بحمدالله کشور ما از نظر توانمندی های اقتصادی بی نظیر است، باید همه در این حوزه تلاش کنند.

 

وی سپس به انتظار مردم از مسئولان در جهت اجرایی کردن رهنمودهای رهبری اشاره کرد و گفت: متاسفانه تیم اقتصادی دستگاه اجرایی نتوانسته به خواسته های مردم جامه عمل بپوشاند و بحث هایی که امروز در رسانه ها در مورد دلار ۴۲۰۰ تومانی می شود، مایه نگرانی و تاسف است، این دلارها در اختیار چه کسانی قرار گرفته است، این دلال ها و واسطه ها به چه افرادی وصل هستند.

 

محمودی گفت: برخی می خواهند همه مشکلات را گردن تحریم ها بیاندازند، اما تمام کارشناسان از گروه های مختلف سیاسی معتقدند، نهایتا ۳۰ درصد از این مشکلات مربوط به تحریم ها است و ۷۰ درصد از آن ها مربوط به ضعف مدیریتی و برخی مربوط به مدیریت های ناسالم است.

 

وی افزود: آمریکا و اروپا هرگز قادر نیستند، به این کشور و ملت آسیب وارد کنند، ملت ایران در برابر قدرت های شیطانی خواهند ایستاد و هرگز خم به ابرو نخواهد آورد، آمریکا بداند، با این روش های سخیف به رشد، عزت و عظمت ایران کمک می کند، ملت ایران ۴۰ سال است که آمریکا را زیر پا گذاشته است و همچنان با قدرت و صلابت در برابر آمریکا خواهد ایستاد، آمریکا کورخوانده اگر گمان می کند، می تواند با کمک تعدادی آدم نفوذی و سیاسی کاری مانند کودتای ۲۸ مرداد، مجددا به ملت ایران تسلط یابد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*