۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » هرمزگان
  • شناسه : 63947
  • ۰۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
درگذشت مادر فداکار مینابی
درگذشت مادر فداکار مینابی

درگذشت مادر فداکار مینابی

هرمزگان – آبرومند: مادر فداکاری که در حادثه آتش سوزی منزل مسکونی در توکهور و هشتبندی میناب، جان دو فرزندش را نجات داد، خود جان باخت. به گزارش خبرنگار آبرومند – بخشدار توکهور و هشتبندی گفت: پیکر این مادر فداکار ظهر امروز با حضور مردم منطقه تشییع و به خاک سپرده شد. نصرالله رئیسی گفت: […]

هرمزگان – آبرومند: مادر فداکاری که در حادثه آتش سوزی منزل مسکونی در توکهور و هشتبندی میناب، جان دو فرزندش را نجات داد، خود جان باخت.

به گزارش خبرنگار آبرومند – بخشدار توکهور و هشتبندی گفت: پیکر این مادر فداکار ظهر امروز با حضور مردم منطقه تشییع و به خاک سپرده شد.

نصرالله رئیسی گفت: چهار روز پیش نشت گاز بخاری منجر به انفجار و آتش سوزی در منزلی در شهر هشتبندی شد که بر اثر این حادثه مادر خانواده به نام سمیرا درویشی به همراه دو فرزندش دچار مصدومیت و سوختگی شدند.

او گفت: پس از این حادثه بلافاصله مصدومان به بندرعباس اعزام و از آنجا به بیمارستان سوختگی شیراز منتقل شدند، اما مادر بر اثر شدت سوختگی جان باخت.

بخشدار توکهور و هشتبندی گفت: این مادر فداکار در زمان حادثه، فرزندانش را در پتو پیچیده و در آغوش خود گرفته بود، اما خود، بر اثر سوختگی شدید و استنشاق گاز جان باخت.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان )

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*