۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 8569
  • ۲۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۳
  • 84 بازدید
  • ارسال توسط :

در این نهاد هیچ چیزی جز خدمت صادقانه به مردم وجود ندارد

پیشوا – ابتکار ورامین: مراسم تودیع و معارفه مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا با حضور دکتر عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا، صمد جلیل وند معاون اداری مالی فرمانداری، تبارک سبحانی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)، ملایری بخشدار مرکزی پیشوا، محمودی قائم مقام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان های استان تهران […]

پیشوا – ابتکار ورامین: مراسم تودیع و معارفه مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا با حضور دکتر عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا، صمد جلیل وند معاون اداری مالی فرمانداری، تبارک سبحانی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)، ملایری بخشدار مرکزی پیشوا، محمودی قائم مقام مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان های استان تهران در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان پیشوا- طی جلسه ای مجتبی عبداللهی به عنون مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا منصوب و از زحمات مهدی سامانی مدیر سابق این اداره تقدیر شد.

ملکوتی خواه در جلسه تودیع و معارفه مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان پیشوا، با بیان اینکه در این نهاد هیچ چیزی جز خدمت صادقانه به مردم وجود ندارد، خاطرنشان کرد: از فرصت ها باید حداکثر بهره را ببریم، و آن در سایه خدمت به محرومان و خانواده های بی بضاعت محقق می شود.

فرماندار شهرستان پیشوا در ادامه گفت: رفع مشکلات مردم در اولویت کاری شهرستان است و امید است با تلاش مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) بتواند با تعامل بهتر با دستگاه های اجرایی شهرستان پیرو اقدامات صورت گرفته در سنوات قبل و در راستای اهداف عالیه کمیته امداد که همان محرومیت زدایی، اشتغال و خودکفایی است گام های خوبی برداشته شود.

وی همچنین بیان داشت:طی هماهنگی های صورت گرفته با معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست محترم جمهوری، افراد تحت پوشش این نهاد می توانند در قالب تعاونی جهت دریافت وام در حوزه اشتغال اقدام کنند و ما می توانیم با معرفی آنان در این امر مهم، در حوزه اشتغال کمک رسان باشیم.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) در ادامه ضمن تشکر از فرماندار شهرستان پیشوا در خصوص حمایت از رسالت این سازمان، گفت: تغییرات ایجاد شده که با یک رویکرد جدید که همان افزایش اعتماد عمومی، خدمت رسانی بی منت و بدون تشریفات، فرهنگ سازی و توانمندی سازی خانواده ها ابلاغ شده است و امیدواریم بتوانیم اقدمات خوبی را انجام دهیم.

وی بیان داشت: قطعا تغییر و تحول امری طبیعی است و این نه به جهت عدم کارآمدی مدیران است بلکه به منظور تحول و پویایی بستر، تعامل با دستگاه ها و استفاده از ظرفیت های شهرستان است لذا مدیران فعلی باید از تجربه و توانمندی مدیران قبلی و از بهبود خدمت رسانی به مردم بهره ببرند.

گفتنی است؛ در این جلسه ضمن تقدیر از مهدی سامانی مدیر سابق کمیته امداد امام خمینی(ره) پیشوا، مجتبی عبداللهی به سمت ریاست جدید این نهاد منصوب شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*