۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » دماوند » عناوین اصلی
  • شناسه : 8618
  • ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۹
  • 121 بازدید
  • ارسال توسط :

در جلسه‌ای با حضور فرمانداران شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه مشکلات انتقال آب شرب به روستاهای کلاک و یدره بررسی شد

دماوند – ابتکار ورامین: امروز جلسه بررسی مشکلات انتقال آب شرب به روستاهای کلاک و یدره با حضور فرمانداران شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- این جلسه در پی وجود برخی اختلاف‌نظرهای مردمی در چگونگی اجرای طرح انتقال آب به روستاهای کلاک و […]

دماوند – ابتکار ورامین: امروز جلسه بررسی مشکلات انتقال آب شرب به روستاهای کلاک و یدره با حضور فرمانداران شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند- این جلسه در پی وجود برخی اختلاف‌نظرهای مردمی در چگونگی اجرای طرح انتقال آب به روستاهای کلاک و یدره تشکیل شد.

فرماندار شهرستان دماوند در این جلسه که مسئولین امور آب شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه، مسئولین آبفای روستایی دو شهرستان و اعضای شورای اسلامی روستاهای کلاک، یدره، سیمین دشت و حصار بن حضور داشتند، هدف اصلی از احداث خط انتقال آب را، انتقال آب شرب به روستاهای کلاک و یدره عنوان کرد.

ناصر محمودی فرد افزود: مردم این دو روستا از سال ۱۳۹۱ خواستار تأمین آب شرب هستند چراکه تأمین آب در این روستاها به مشکل اساسی مردم تبدیل‌شده است.

وی اظهار داشت: این خط انتقال بر اساس تخصیص کمیته تخصیص آب وزارت نیرو و به میزان یک و شش‌دهم لیتر بر ثانیه با نظر کارشناسی شرکت آبفای روستایی احداث خواهد شد و به‌غیراز آب‌رسانی به روستاهای کلاک و یدره به هیچ نقطه دیگر، منتقل نخواهد شد.

وی با اشاره به اختلاف‌نظری که بین روستاهای کلاک ویدره از توابع شهرستان دماوند و روستاهای سیمین دشت و حصاربن از توابع شهرستان فیروزکوه در این زمینه وجود دارد خاطرنشان ساخت: بیشتر این اختلاف نظرها ناشی از اختلافاتی است که بین دستگاه‌ها وجود دارد و این دستگاه‌ها نباید اختلاف فنی و کارشناسی خود را به مردم انتقال دهند.

فرماندار شهرستان دماوند تأکید کرد: مسئولین آب دو شهرستان چه در امور آب و چه آبفای روستایی، مشکلات داخلی خود را در حوزه مدیریتی حل و برای مردم شفاف‌سازی کنند و نگرانی مردم را در این موضوع برطرف نمایند.

محمودی فرد در پایان ابراز امیدواری کرد: با توجه به مصوبات این جلسه به‌زودی خط انتقال آب به روستاهای کلاک و یدره احداث و مردم این دو روستا از نعمت آب آشامیدنی بهره‌مند خواهند شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*