۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 4182
  • ۱۲ مهر ۱۳۹۳ - ۱۷:۳۷
  • 131 بازدید
  • ارسال توسط :

در دیدار روسای اداره‌های ورزش ورامین و قرچک مطرح شد همکاری اداره ورزش ورامین و قرچک برای شکوفایی ورزش

قرچک- ابتکارآنلاین: روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ورامین و قرچک در یک دیدار صمیمی بر همکاری دوجانبه در راستای شکوفایی ورزش این مناطق تاکید کردند.   مجید بذرافشان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین به‌همراه معاونان، به دیدار همتای خود در شهرستان قرچک رفت.   مجید بذرافشان با حضور در اداره ورزش و […]

قرچک- ابتکارآنلاین: روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ورامین و قرچک در یک دیدار صمیمی بر همکاری دوجانبه در راستای شکوفایی ورزش این مناطق تاکید کردند.

 

مجید بذرافشان، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین به‌همراه معاونان، به دیدار همتای خود در شهرستان قرچک رفت.

 

مجید بذرافشان با حضور در اداره ورزش و جوانان قرچک، ضمن تبریک به بشیر عزیزی که به تازگی سکاندار ورزش این منطقه شده است، اظهار داشت: جای خوشحالی است که ورزش قرچک شاهد حضور نیروی جوان و فعالی است که می‌تواند آینده روشنی را در آینده رقم زند.

 

وی گفت: قطع به یقین رئیس جدید ورزش و جوانان شهرستان قرچک با ایده‌ای نو و کارآمد پای در این عرصه نهاده که خود می‌تواند گویای موفقیت در ورزش باشد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ورامین افزود: هم اکنون فاصله‌ای میان ورامین و قرچک از لحاظ دیدگاه مدیریتی نیست و باید با بهره‌مندی از ظرفیت‌های نهفته ورامین در منطقه زمینه را برای شکوفایی ورزش هموار کرد.

 

بذرافشان ادامه داد: این آمادگی وجود دارد تا با همکاری میان اداره‌های قرچک و ورامین شرایط را برای استعدادیابی و قهرمان پروری مهیا کرد.

 

ثبات به ورزش ورامین برگشته است

 

رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک نیز در این دیدار اظهار داشت: سبب خرسندی است که نیروهایی در حال خدمت‌رسانی در عرصه ورزش ورامین هستند که می‌توان از تجارب آنان برای رسیدن به اهداف قرچک نیز بهره برد؛ چرا که بذرافشان هم‌اکنون ثبات را به ورزش ورامین بازگردانده است.

 

بشیر عزیزی گفت: از دیدگاه ما، فاصله و فرقی میان این دو منطقه وجود ندارد و باید با هدف گذاری و تلاش در عرصه پیشبرد اهداف گام برداشت.

 

این مسئول ادامه داد: شرایط خوبی هم‌اکنون در ورزش قرچک وجود دارد و قهرمانان ارزنده‌ای در این خطه پرورش یافته اند که باید با حمایت از آنان، راه را برای ورودشان به تیم‌های ملی هموار کرد.

 

عزیزی گفت: در آینده‌ای نزدیک و با همکاری دیگر اداره‌های ورزشی جهت برگزاری مسابقات و کشف استعداد برنامه‌های مدونی را به مرحله اجرا در خواهیم آورد تا هم منطقه و هم کشورمان از وجود قهرمانان ملی و پرافتخار بهره‌مند گردند.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*