۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 2211
  • ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۸
  • 199 بازدید
  • ارسال توسط :

در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان طرح نشاط معنوی برنامه های گسترده اداره ورزش و جوانان برای اوقات فراغت جوانان پیشوایی اعلام شد

پیشوا – رامین نیوز: دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پیشوا از برنامه های گسترده جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان خبر داد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محسن خادمی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، ده ها حرکت فرهنگی – ورزشی تفریحی و هنری مانند کوه گشت خانوادگی، اردو های زیارتی – […]

پیشوا – رامین نیوز: دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پیشوا از برنامه های گسترده جهت غنی سازی اوقات فراغت جوانان خبر داد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محسن خادمی گفت: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، ده ها حرکت فرهنگی – ورزشی تفریحی و هنری مانند کوه گشت خانوادگی، اردو های زیارتی – سیاحتی درون و برون استانی، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثار گران، برگزاری نشستهای علمی و سخنرانی های مختلف، راه اندازی مدارس و کلاس های ورزشی در رشته های مختلف از جمله تیر اندازی، شنا فوتبال و بسکتبال، والیبال، باستانی، دارت، هندبال، کشتی، آمادگی جسمانی، همایش پیاده روی و ۲ ایستگاه ورزش صبحگاهی و جامهای رمضان که توسط اداره ورزش و جوانان انجام می شود از جمله برنامه های غنی سازی اوقات فراغت طرح نشاط معنوی شهرستان پیشوا است.

پیش بینی حضور بیش از ۵۰۰۰ نفر در برنامه های اوقات فراغت ۹۳ رئیس اداره ورزش و جوانان پیشوا با بیان این که سیاست گذاری درباره اوقات فراغت بر عهده وزارت ورزش و جوانان گذاشته شده است، گفت: به طور قطع برنامه های اوقات فراغت در تابستان امسال با حضور بیش از ۵۰۰۰ نفر ورزشکار و با برنامه های بسیار متنوع صورت  خواهد گرفت.

خادمی با اشاره به این که بعضی دستگاه های اجرایی متولی نظیر شهرداری، آموزش و پرورش، دانشگاه ها، سازمان های فرهنگی و موسسات هنری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در غنی سازی اوقات فراغت موثرند گفت: باید هر کسی در جایگاه خود انجام وظیفه کند و در این حوزه، مردم و نهادهای عمومی مانند کانون های مساجد و بسیج نیز وارد عرصه اجرا شوند و اگر می خواهیم برنامه های اوقات فراغت مورد استقبال قرار بگیرد، باید متفاوت از برنامه های آموزشی طی سال باشد.

خانواده ها نقش موثری دارند دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان پیشوا تصریح کرد: قرار نیست موضوع غنی سازی اوقات فراغت را فقط جزو وظایف و مأموریت های دولت باشد بلکه خانواده ها نیز نقش اساسی در این زمینه دارند و باید نظارت و برنامه ریزی دقیقی برای فرزندان خود داشته باشند.

محسن خادمی با تأکید بر این که بودجه اختصاص یافته به اوقات فراغت نسبت به نیاز جامعه بسیار کمتر است، یادآور شد: در عین حال اعتبارات حوزه فرهنگی که می توان آن را به این امر اختصاص داد، از جهش خوبی برخوردار است و باید نهادهای مربوطه این اداره را جهت برگزاری هر چه بهتر طرح اوقات فراغت یاری کنند.

رئیس اداره ورزش وجوانان پیشوا در پایان تصریح کرد: طرح اوقات فراغت از ۱۵ خرداد ماه هم ‌زمان با سراسر کشور به اجرا در می‌آید که به منظور برگزاری هر چه بهتر این طرح کمیته نظارت با مسئولیت اداره ورزش و جوانان در ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پیشوا تشکیل و به بررسی روند اجرای طرح خواهد پرداخت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*