۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 48755
  • ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
دسترسی آسان مردم جنوب شرق تهران با شبکه ریلی محقق می‌شود
دسترسی آسان مردم جنوب شرق تهران با شبکه ریلی محقق می‌شود

دسترسی آسان مردم جنوب شرق تهران با شبکه ریلی محقق می‌شود

قرچک – آبرومند: معاون اقتصادی و امور زیربنایی معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه نبود دسترسی آسان به پایتخت، مهمترین مشکل مردم ساکن در شهرستان‌های جنوب‌شرق تهران است، گفت: تلاش می‌شود با رفع موانع، این دسترسی با استفاده از شبکه ریلی محقق شود. به گزارش خبرنگار ما – سعید شیرکوند روز پنجشنبه درجریان بازدید […]

قرچک – آبرومند: معاون اقتصادی و امور زیربنایی معاون اول رییس جمهوری با بیان اینکه نبود دسترسی آسان به پایتخت، مهمترین مشکل مردم ساکن در شهرستان‌های جنوب‌شرق تهران است، گفت: تلاش می‌شود با رفع موانع، این دسترسی با استفاده از شبکه ریلی محقق شود.

به گزارش خبرنگار ما – سعید شیرکوند روز پنجشنبه درجریان بازدید از طرح‌های راه‌آهن در حوزه شهرستان قرچک در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم ساکن در شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا برای دسترسی آسان به پایتخت با محدودیت مسیر دسترسی مواجهند که رفع این مشکل جز با ایجاد شبکه حمل و نقل ریلی میسر نمی‌شود.

وی اظهار داشت: اجرای این طرح که سال‌ها به دلایل مختلف با تعویق مواجه شده بود، با تلاش دولت تدبیر و امید آغاز شد و هم اکنون مراحل پایانی خود را سپری می‌کند.

این مسئول خاطرنشان کرد: تمامی دستگاه‌ها باید با قوت بیشتر، تحقق مطالبات مردم این مناطق را که در نزدیکی پایتخت قرار دارند، جدی گرفته و به سرعت مشکلات موجود در مسیر توسعه را مرتفع کنند.

شیرکوند بااشاره به اجرای ۲ تقاطع غیرهمسطح با راه‌آهن سراسری تهران- مشهد درحوزه شهرستان قرچک افزود: به منظور تکمیل این ۲ طرح، مشکلاتی بین دستگاهی وجود دارد که امید است با هماهنگی‌های لازم مرتفع شده و با تزریق به موقع بودجه، کام مردم در این ماه‌های پایانی نیز به خدمات دولت شیرین‌تر شود.

وی اظهار داشت: با بررسی آخرین مراحل انجام کار پروژه‌ها، موانع موجود در کارگروه‌های ملی و استانی مطرح می‌شود تا هر چه سریعتر این طرح تکمیل و در اختیار مردم قرار گیرد.

معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهور یادآور شد: ارزیابی و رفع موانع تمامی پروژه‌های زیربنایی کشور در حال اجرا، در دستور کار قرار گرفته و با توجه به ماه‌های پایانی فعالیت دولت دوازدهم تلاش می‌شود تا با بازدیدهای میدانی، مشکلات موجود شناسایی و برطرف شود.

سعید شیرکوند در بازدید از شهرستان قرچک، از اجرای ۲ طرح تقاطع غیرهمسطح با راه‌آهن سراسری تهران- مشهد و شهرک صنعتی قرچک بازدید کرد.

 

قرچک با ۲۷۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*