۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » عناوین اصلی » قزوین
  • شناسه : 33821
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگاه‌های نظارتی مطالبه‌گر اصلی در حوزه سرمایه‌گذاری هستند
دستگاه‌های نظارتی مطالبه‌گر اصلی در حوزه سرمایه‌گذاری هستند

دستگاه‌های نظارتی مطالبه‌گر اصلی در حوزه سرمایه‌گذاری هستند

قزوین – آبرومند: دستگاه‌های نظارتی به تازگی نگاه بسیار خوبی در حوزه سرمایه‌گذاری پیدا کرده و مطالبه‌گر اصلی در این زمینه هستند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رییس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران روز یکشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان […]

قزوین – آبرومند: دستگاه‌های نظارتی به تازگی نگاه بسیار خوبی در حوزه سرمایه‌گذاری پیدا کرده و مطالبه‌گر اصلی در این زمینه هستند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – معاون وزیر اقتصاد و دارایی و رییس سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران روز یکشنبه در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان قزوین، گفت: خوشبختانه دستگاه‌های نظارتی همکاری خوبی در حوزه اقتصاد و سرمایه‌گذاری دارند و این نگاه مطالبه‌گری که قبلاً وجود نداشت، بسیار خوش یمن و پسندیده است.

 

سید علی محمد موسوی افزود: اقدامات بسیار خوبی در حوزه سرمایه‌گذاری انجام شده است و بسیاری از سرمایه‌گذاران معتقدند که بدون نامه‌نگاری نیز مراحل سرمایه‌گذاری را پیش می‌برند.

 

وی تاکید کرد: ما در سازمان سرمایه‌گذاری به دنبال جذب حداکثری سرمایه‌گذاران هستیم و همواره پیش پای آنها فرش قرمز پهن کرده‌ و دست آنها را می‌بوسیم.

 

موسوی همچنین اظهار داشت: اعتقاد داریم که باید با بودجه مالی، طرح‌های بزرگ کشور را اجرایی کرد و قطعا بدون سرمایه‌گذاری امکان اجرای طرح‌های عمرانی وجود ندارد.

 

معاون وزیر اقتصاد و دارایی خاطر نشان کرد: هم اکنون بخشی از درآمدهای کشور از محل فروش نفت به دلیل تحریم‌های ظالمانه آمریکا حذف شده و به غیر از مالیات، تنها راه نجات کشور همین سرمایه گذاری خارجی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*