۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 6392
  • ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۹:۰۷
  • 110 بازدید
  • ارسال توسط :

دستگاه تصفیه خانگی عامل توقف هزینه های احداث تصفیه خانه های بزرگ است

پردیس – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان پردیس گفت: توقف هزینه کلان احداث تصفیه خانه های بزرگ با فرهنگسازی استفاده خانواده های ایرانی از دستگاه تصفیه آب خانگی امکان پذیر است. به گزارش خبرنگار ما – مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس احداث تصفیه خانه آب شرب در شهرستان پردیس را اقدام حیاتی و اضطراری در حوزه […]

پردیس – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان پردیس گفت: توقف هزینه کلان احداث تصفیه خانه های بزرگ با فرهنگسازی استفاده خانواده های ایرانی از دستگاه تصفیه آب خانگی امکان پذیر است.

به گزارش خبرنگار ما – مرتضی حیدری فرماندار شهرستان پردیس احداث تصفیه خانه آب شرب در شهرستان پردیس را اقدام حیاتی و اضطراری در حوزه زیر ساخت های آب و فاضلاب برشمرد و گفت: احداث تصفیه خانه آب شرب و فاضلاب در این منطقه در حوزه مدیریت های گذشته به فراموشی سپرده شده بود.

عالی ترین مقام دولتی شهرستان پردیس با تاکید بر اینکه تصفیه خانه فاضلاب های خانگی نباید حلقه مفقوده زنجیره اقدامات زیر بنایی در حوزه آب و فاضلاب باشد، تصریح کرد: بخشی از آلودگی های زیست محیطی به حوزه فاضلاب های خانگی و رها سازی آنها در رودخانه ها و سایر اضلاع منابع طبیعی بر می گردد.

حیدری با اشاره به راهکارهای مناسب به منظور تصفیه استاندارد و درست و اصولی فاضلاب های خانگی، اضافه کرد: این اقدام جای تامل دارد، باید مسئولان حوزه آب و فاضلاب به این سوال پاسخ دهند که چرا با صرف هزینه های کلان به دنبال احداث تصفیه خانه های بزرگ فاضلاب هستیم.

وی با تاکید بر لزوم فرهنگسازی در زمینه استفاده خانواده ها از دستگاه تصفیه آب خانگی، اظهار داشت: باید جهت کاهش هزینه ها در اینگونه موارد با معرفی شرکت های معتبر با برچسب استاندارد فرهنگسازی کرد.

(منبع خبر: پردیس خبر)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*