۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 58204
  • ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۰
  • 19 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگاه سیاست خارجی مراقب ترفندهای جدید آمریکا باشد
دستگاه سیاست خارجی مراقب ترفندهای جدید آمریکا باشد

دستگاه سیاست خارجی مراقب ترفندهای جدید آمریکا باشد

قرچک – آبرومند: امام جمعه ی قرچک با اشاره به جنایات آمریکا برضد ملت ایران گفت : دستگاه سیاست خارجی مراقب ترفندهای جدید آمریکائیها باشد.   به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام اسماعیلی در خطبه های نمازجمعه ی این هفته ی قرچک با بیان اینکه آمریکائیها ظلم و بشریت را نابود می کنند اما […]

قرچک – آبرومند: امام جمعه ی قرچک با اشاره به جنایات آمریکا برضد ملت ایران گفت : دستگاه سیاست خارجی مراقب ترفندهای جدید آمریکائیها باشد.

 

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام اسماعیلی در خطبه های نمازجمعه ی این هفته ی قرچک با بیان اینکه آمریکائیها ظلم و بشریت را نابود می کنند اما خود را حافظ حقوق بشر نشان می دهند افزود : دولت امریکا رژیمی نژاد پرست ، مروج خشونت ، ناقض حقوق بشر به ویژه زنان و مداخله گر در امور داخلی دیگر کشورهاست.

وی به هدف قرار دادن هواپیمای مسافربری ایران بوسلیه ی ناو آمریکایی و به شهادت رساندن زائران بیت الله الحرام در مراسم برائت از مشرکان بوسیله ی عمال رژیم آمریکا اشاره و اضافه کرد : آمریکا زنان و کودکان را تکه تکه می کند اما مدعی دفاع از حقوق بشر است.

امام جمعه ی قرچک در بخش دیگری از سخنان خود بر ازدواج آسان جوانان تاکید کرد و گفت : براساس بررسی هایی که انجام شده بیش از ۹۰ درصد مشکل ازدواج جوانان به دلیل دخالت های والدین است.

وی در نظر گرفتن ملاک ها و ارزش های اسلامی در انتخاب همسر و تربیت فرزندان به وسیله ی والدین را خواستار شد و افزود : دشمنان تلاش می کنند با ترویج بی بندوباری و تضعیف اخلاق ، شجاعت ، سنت های نبوی و علوی ، مقاومت و معنویت ، خانواده را از بین ببرند زیرا تضعیف خانواده موجب نابودی جامعه می شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*