۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » قزوین
  • شناسه : 27878
  • ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷
  • 404 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگاه قضایی، کاهش جمعیت کیفری زندان ها را دنبال می کند
دستگاه قضایی، کاهش جمعیت کیفری زندان ها را دنبال می کند

دستگاه قضایی، کاهش جمعیت کیفری زندان ها را دنبال می کند

قزوین – آبرومند: رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری زندان ها را با جدیت دنبال می کند و یکی از راه های دستیابی به این هدف تغییر باور و نگاه جامعه به این موضوعات است.   به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام […]

قزوین – آبرومند: رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: دستگاه قضایی حبس زدایی و کاهش جمعیت کیفری زندان ها را با جدیت دنبال می کند و یکی از راه های دستیابی به این هدف تغییر باور و نگاه جامعه به این موضوعات است.

 

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – حجت الاسلام و المسلمین نورالله قدرتی در اولین جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد بخش کوهین اظهار داشت: باید جامعه به این باور برسد که زندان همیشه جای مناسبی برای اصلاح مجرم نیست.

وی اضافه کرد: دستگاه قضایی در بحث جرائم خشن و عمد و هنجار شکنی نظم عمومی جامعه، مصمم به برخورد بدون اغماض است اما در جرائم غیرعمد باید اجازه دهیم که مجرم در کنار جامعه و خانواده اصلاح شود.

حجت الاسلام و المسلمین قدرتی به زندانیان جرائم عمد و محکومان مالی بخش کوهین اشاره کرد و افزود: سال گذشته با کمک های مالی خیران استان ۱۳ نفر محکوم این بخش با بدهی سه میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی از زندان های استان آزاد شدند و امسال نیز تلاش می کنیم چهار محکوم از فرزندان بخش کوهین را با بدهی ۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریالی با کمک خیران آزاد سازیم.

رییس کل دادگستری قزوین افزود: امیدواریم کمک های مالی خیران طی سال نیز تداوم داشته و مختص جشن های گلریزان نباشد تا ما بتوانیم با کمک های مالی و استفاده از تمامی ظرفیت های قانونی زندانیان بیشتری را از سطح زندان های استان آزاد کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*