۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 6780
  • ۰۷ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۱۹
  • 153 بازدید
  • ارسال توسط :

دستگاه ها حضور پر رنگ در گشت های مشترک نوروزی داشته باشند

فیروزکوه – ابتکار ورامین: معاون برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری فیروزکوه گفت: دستگاه های متولی امر سلامت باید حضوری پر رنگ در گشت های مشترک نوروزی داشته باشند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – مهین خلیل ارجمندی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه در فرمانداری شهرستان اظهارکرد: […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: معاون برنامه ریزی و اداری- مالی فرمانداری فیروزکوه گفت: دستگاه های متولی امر سلامت باید حضوری پر رنگ در گشت های مشترک نوروزی داشته باشند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه – مهین خلیل ارجمندی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان فیروزکوه در فرمانداری شهرستان اظهارکرد: هدف از برگزاری این جلسه بررسی وضعیت بازار و شرایط حاکم بر آن است و به دلایل متعدد همواره باید از آن مراقبت و مواظبت به عمل آوریم.

وی گفت: ماموریت های ذاتی دستگاه های متولی نظیر تعزیرات حکومتی، بازرسی اصناف، مجامع امور صنفی، اداره صنعت، معدن و تجارت، نیروی انتظامی، شبکه بهداشت و . . . در کنترل دائم بازار تعطیل بردار نیست.

خلیل ارجمندی خواستار توجه بیشتر به صنوف مستقر در روستاها به خصوص نانوایی ها و برخورد قاطع با متخلفان شد و افزود: مجامع امور صنفی باید با در نظر گرفتن خواسته های مردم و نه مصلحت اتحادیه، با فعال تر کردن کمیسیون نظارت و ساماندهی قیمتگذاری ها، در چارچوب تعیین شده به انجام وظیفه بپردازند.

وی در خاتمه خواستار حضور پر رنگ دستگاه های متولی امر سلامت در گشت های مشترک نوروزی شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*