۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 7464
  • ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۶
  • 109 بازدید
  • ارسال توسط :

دستگیری ، عامل نشر اکاذیب در شبکه اجتماعی فیس بوک

ورامین – ابتکار ورامین: جوان ۲۸ ساله ای که اقدام به نشر اکاذیب در شبکه اجتماعی “فیس بوک” می کرد از سوی ماموران پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران دستگیرشد. به گزارش خبرنگار ما – رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در تشریح این مطلب گفت: تیم رصد فضای مجازی […]

ورامین – ابتکار ورامین: جوان ۲۸ ساله ای که اقدام به نشر اکاذیب در شبکه اجتماعی “فیس بوک” می کرد از سوی ماموران پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران دستگیرشد.

به گزارش خبرنگار ما – رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران در تشریح این مطلب گفت: تیم رصد فضای مجازی این پلیس چندی قبل در گشت اینترنتی خود، فردی را که از طریق شبکه اجتماعی فیس بوک اقدام به نشر اکاذیب می کرد، شناسایی کردند.

سرهنگ سامان محمدی اظهار داشت، پس از هماهنگی با مرجع قضائی، اقدامات فنی و ردگیری های دقیق صورت گرفته، هویت فرد مورد نظر آشکارشد.

وی ادامه داد: متهم که جوانی ۲۸ ساله به نام(ر- ف) بوده در عملیات ماموران پلیس فتا دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس فتا منتقل شد.

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران به تکمیل پرونده و اعزام متهم به دادسرا اشاره کرد و با تاکید بر اینکه امروز هیچ لایه پنهانی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وجود ندارد، افزود: نشر اکاذیب، اتلاف وقت، فریب و کلاهبرداری از کاربران از جمله پیامدهای منفی شبکه های اجتماعی است.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*