۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 8803
  • ۰۷ تیر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۵
  • 86 بازدید
  • ارسال توسط :

دستگیری باند سارقان کارگاه با ۱۲ فقره سرقت در پاکدشت

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از دستگیری باند سارقان کارگاه با ۱۲ فقره سرقت خبر داد و گفت: ماموران پلیس با انجام یک سری اقدامات تخصصی و همچنین فعال کردن گشت های ویژه توانستند سارقان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه ۳ سارق و ۲ نفر مالخر را در مخفیگاهشان دستگیر […]

پاکدشت – ابتکار ورامین: فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از دستگیری باند سارقان کارگاه با ۱۲ فقره سرقت خبر داد و گفت: ماموران پلیس با انجام یک سری اقدامات تخصصی و همچنین فعال کردن گشت های ویژه توانستند سارقان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه ۳ سارق و ۲ نفر مالخر را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پاکدشتی ها – سرهنگ سلمان آدینه وند در تشریح این خبر گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر سرقت از کارگاه وی، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام یک سری اقدامات تخصصی و همچنین فعال کردن گشت های ویژه به صورت محسوس و نامحسوس توانستند سارقان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات غافلگیرانه ۳ سارق و ۲ نفر مالخر را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: با توجه به سرقت های متعدد مشابه در سطح حوزه، از سارقان بازجویی به عمل آمد و طی این روند، متهمان به ۱۲ فقره سرقت از کارگاه(گلخانه و باغ) در این شهرستان با همدستی ۳ نفر دیگر اعتراف کردند.

سرهنگ آدینه وند تصریح کرد: سارقان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

رییس پلیس پاکدشت در پایان خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان آماده است تا با هرگونه هنجارشکنی و بی نظمی مقابله کند و در این راه مردم با همکاری به موقع می توانند پلیس را یاری کنند لذا از شهروندان درخواست می شود در صورت مشاهده هرگونه حرکت مشکوک از سوی افراد سودجو و فرصت طلب مراتب را به سامانه تلفنی ۱۱۰ اطلاع دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*