۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 8835
  • ۰۹ تیر ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۶
  • 100 بازدید
  • ارسال توسط :

دستگیری سارق حساب بانکی

ورامین – ابتکار ورامین: رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری فردی که اقدام به برداشت از حساب برادر خود کرده بود خبر داد. به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ دوم سامان محمدی اظهار داشت: در پی مراجعه شهروند ورامینی به این پلیس مبنی بر برداشت مبالغی از حساب بانکی اش […]

ورامین – ابتکار ورامین: رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران از دستگیری فردی که اقدام به برداشت از حساب برادر خود کرده بود خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ دوم سامان محمدی اظهار داشت: در پی مراجعه شهروند ورامینی به این پلیس مبنی بر برداشت مبالغی از حساب بانکی اش پرونده تشکیل و تیم اقتصادی وارد عمل شد.

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران خاطرنشان کرد: پس از فعالیت کارشناسان پلیس فتا و اقدامات تخصصی با بهره‌گیری از فعالیت‌های پلیسی و بررسی مبالغ کسر شده مشخص گردید مبالغ به منظور خرید شارژ تلفن همراه و خرید الماس برای بازی آنلاین صرف شده است لذا فرد خریدار شناسایی و به این پلیس احضار شد.

رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان ویژه شرق استان تهران با اشاره به اینکه متهم انگیزه خود را بیکاری عنوان کرده است، اضافه کرد: پس از تکمیل شدن پرونده، متهم برای سیر مراحل قانونی، تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ دوم سامان محمدی در پایان از شهروردان خواست به هیچ وجه اطلاعات حساب بانکی خود را در اختیار سایرین قرار ندهند و به منظور جلوگیری از بروز چنین اتفاقاتی گزارش خرید پیامکی خود را فعال نمایند تا در جریان تمامی تراکنش های مالی خود قرار بگیرند.

(منبع خبر:gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*