۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » عناوین اصلی » قزوین
  • شناسه : 57937
  • ۰۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۵
  • 0 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری عامل اختلاس یکی از بانک‌های تاکستان
دستگیری عامل اختلاس یکی از بانک‌های تاکستان

دستگیری عامل اختلاس یکی از بانک‌های تاکستان

قزوین – آبرومند: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از دستگیری یکی از مدیران بانک‌های این شهرستان به جرم اختلاس خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – حسین رجبی با اعلام این خبر اظهار کرد: این مدیر بانکی با اقدامات غیرقانونی مبلغ یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال اختلاس کرده و بعد از کشف […]

قزوین – آبرومند: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان از دستگیری یکی از مدیران بانک‌های این شهرستان به جرم اختلاس خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – حسین رجبی با اعلام این خبر اظهار کرد: این مدیر بانکی با اقدامات غیرقانونی مبلغ یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون ریال اختلاس کرده و بعد از کشف فساد و تشکیل پرونده در یکی از شعب دادسرای تاکستان و پس از دستگیری متهم، با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد.

 

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تاکستان ادامه داد: این پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی قرار دارد و قطعاً بررسی ابعاد این موضوع تحت رسیدگی قضایی قرار خواهد گرفت.

 

وی با هشدار به متخلفان خاطرنشان کرد: در راستای کاهش و مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری و تامین منافع عمومی دستگاه قضایی با تمام قوا و بدون هیچ مماشاتی با مفسدان برخورد خواهد کرد.

(منبع: ایلنا)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*