۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 63995
  • ۰۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۸
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری عامل تیراندازی در محله‌های شهر بومهن
دستگیری عامل تیراندازی در محله‌های شهر بومهن

دستگیری عامل تیراندازی در محله‌های شهر بومهن

پردیس – آبرومند: سرپرست فرماندهی انتظامی پردیس از دستگیری عامل تیراندازی در محله های شهر بومهن خبر داد و گفت: این فرد از ماه گذشته متواری شده بود. به گزارش خبرنگار آبرومند – سرهنگ علی پور نجفی صبح جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع تیراندازی در یکی از محله‌های شهر بومهن در […]

پردیس – آبرومند: سرپرست فرماندهی انتظامی پردیس از دستگیری عامل تیراندازی در محله های شهر بومهن خبر داد و گفت: این فرد از ماه گذشته متواری شده بود.

به گزارش خبرنگار آبرومند – سرهنگ علی پور نجفی صبح جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع تیراندازی در یکی از محله‌های شهر بومهن در دی‌ماه سال جاری و در راستای برخورد با هنجارشکنان و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

پور نجفی افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با انجام اقدامات پلیسی عامل تیراندازی متواری و تحت تعقیب که به یکی از استان‌های کشور گریخته بوده به محض حضور در سطح شهرستان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی طی عملیات ضربتی و منسجم وی را دستگیر کردند.

وی بیان داشت: متهم با هویت مشخص که از متهمان سابقه دار نیز می‌باشد انگیزه خود را اختلاف حساب مالی عنوان کرد. از متهم چند قبضه سلاح سرد نیز کشف گردیده و متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی راهی مرجع قضائی شد.

سرپرست فرماندهی انتظامی پردیس عنوان داشت: پلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*