۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 55739
  • ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۶
  • 4 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری ۵ توزیع کننده موادمخدر صنعتی در فیروزکوه
دستگیری ۵ توزیع کننده موادمخدر صنعتی در فیروزکوه

دستگیری ۵ توزیع کننده موادمخدر صنعتی در فیروزکوه

فیروزکوه-  آبرومند: فرمانده انتظامی فیروزکوه از دستگیری ۵ توزیع کننده موادمخدر صنعتی در فیروزکوه خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ حسن شاکری صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری تعدادی از توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی در فیروزکوه خبر داد و اظهار داشت: طی رصدهای اطلاعاتی و بررسی‌های صورت گرفته مبنی […]

فیروزکوه-  آبرومند: فرمانده انتظامی فیروزکوه از دستگیری ۵ توزیع کننده موادمخدر صنعتی در فیروزکوه خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ حسن شاکری صبح پنج شنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری تعدادی از توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی در فیروزکوه خبر داد و اظهار داشت: طی رصدهای اطلاعاتی و بررسی‌های صورت گرفته مبنی بر فعالیت مشکوک تعدادی از افراد پرونده‌ای در این خصوص تشکیل و تیمی از مأموران مبارزه با مواد مخدر بررسی و تحقیق پیرامون جزئیات آن را در دستور کار قرار دادند.

 

شاکری افزود: با پیگیری و تحقیقات میدانی پلیس در محل، صحت خبر و چگونگی عملکرد مظنونین پرونده برای پلیس محرز و اقدامات مقدماتی جهت شناسایی و ورود به مخفیگاه این متهمان انجام شد و طی یک اقدام ضربتی اعضای این باند دستگیر شدند.

 

فرمانده انتظامی فیروزکوه با بیان اینکه طی این عملیات ضربتی ۵ نفر از توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی دستگیر شده اند گفت: متهمان پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات پایانی و بازجویی‌های تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شدند.

 

وی عنوان داشت: طرح‌های ضربتی در مناطق مختلف شهرستان با قدرت ادامه خواهد داشت و قطعاً فیروزکوه برای سوداگران مرگ جای امنی نخواهد بود و به همه این افراد هشدار می‌دهیم که دست از این اعمال بردارند در غیر این صورت با برخورد سخت پلیس مواجه خواهند شد و در این خصوص هیچ مماشاتی با تبهکاران نخواهیم داشت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*