۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 53326
  • ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
دستگیری ۵ سارق بنزین از خط انتقال پالایشگاه تهران در کهریزک
دستگیری ۵ سارق بنزین از خط انتقال پالایشگاه تهران در کهریزک

دستگیری ۵ سارق بنزین از خط انتقال پالایشگاه تهران در کهریزک

ری- آبرومند: رییس دادگاه بخش کهریزک از دستگیری ۵ سارق بنزین از خط انتقال پالایشگاه تهران در این شهرستان خبر داد.   به گزارش خبرنگار ما – ناصر پیرسرایی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران، از دستگیری سارقان بنزین از خط انتقال پالایشگاه تهران در کهریزک خبر داد و اظهار داشت: این افراد با استناد به […]

ری- آبرومند: رییس دادگاه بخش کهریزک از دستگیری ۵ سارق بنزین از خط انتقال پالایشگاه تهران در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما – ناصر پیرسرایی ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران، از دستگیری سارقان بنزین از خط انتقال پالایشگاه تهران در کهریزک خبر داد و اظهار داشت: این افراد با استناد به گزارش‌های مردمی و رصد اطلاعاتی توسط نیروهای انتظامی شناسایی و بازداشت شده اند.

 

پیرسرایی با بیان اینکه سارقان پس از حفر تونل و رسیدن به لوله‌های انتقال بنزین و گازوئیل اقدام به سوراخ کردن و سرقت از آنها می‌کردند گفت: سارقان با اجاره انبارهای نزدیک خطوط انتقال بنزین و گازوئیل به حفر تونل و سرقت از لوله‌های انتقال اقدام می‌کردند.

 

رئیس دادگاه بخش کهریزک در تشریح جزئیات بیشتر و چگونگی و مدت زمان فعالیت این سارقان عنوان داشت: روز گذشته این ۵ سارق به جرم سرقت از لوله‌های انتقال بنزین و گازوئیل پالایشگاه تهران در کهریزک شناسایی و دستگیر شدند و تحقیقات برای روشن شدن ابعاد مختلف این سرقت و شناسایی سایر عوامل آن در دست بررسی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*