۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 6802
  • ۰۸ فروردین ۱۳۹۴ - ۱:۳۷
  • 120 بازدید
  • ارسال توسط :

دشمنان به دنبال آسیب رسانی به ولایت فقیه و مردم اند/ نامگذاری سالها حلقه اتصال به سند ۱۴۰۴ است

فیروزکوه – ابتکار ورامین: نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز آحاد مردم همراه با ولایت مطلقه فقیه قدرت بلامنازعی در کشور ایجاد کرده اند، هشدار داد: دشمنان به دنبال ضربه زدن به این دو مهم هستند و باید هوشیار باشیم. به گزارش خبرنگار ما به نقل از دیمه نیوز […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز آحاد مردم همراه با ولایت مطلقه فقیه قدرت بلامنازعی در کشور ایجاد کرده اند، هشدار داد: دشمنان به دنبال ضربه زدن به این دو مهم هستند و باید هوشیار باشیم.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از دیمه نیوز – حمیدرضا مشهدی عباسی با اشاره به نامگذاری سال ۹۴ از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: نامگذاری سال ها بر اساس شرایط روز جامعه، شرایط بین الملل و درایت و تیزبینی مقام عظمای ولایت انجام می شود.

وی گفت: این نامگذاری ها از سوی معظم له حلقه های توسعه کشور و اتصال به سند چشم انداز ۱۴۰۴ است.

مشهدی عباسی با اشاره به بخش هایی از پیام نوروزی رهبری، افزود: امروز دشمنان با اختلاف افکنی و فاصله انداختن بین دولت و ملت به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی اند.

وی ادامه داد: این در حالی است که ایران اسلامی کشوری کاملاً مردمی و مردمسالار است که در آن تمامی ارکان نظام بر اساس آرای مردمی و انتخابات تعیین می شوند.

نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز آحاد مردم همراه با ولایت مطلقه فقیه قدرت بلامنازعی در کشور ایجاد کرده اند، هشدار داد: دشمنان به دنبال ضربه زدن به این دو مهم هستند و باید هوشیار باشیم.

وی خاطرنشان کرد: پیام رهبری و شعار هر سال که در جوار بارگاه ملکوتی امام هشتم بیان می شود، تلفیق زیبایی است که در حقیقت مسیر راه را برای دولتمردان و آحاد جامعه مشخص می کند.

مشهدی عباسی تاکید کرد: حضور مؤثر مردم در توسعه کشور و اهتمام دولتمردان و کارگزاران به خدمات رسانی به مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی، همچون دو بال پرواز می تواند نظام اسلامی را به اهداف عالی آن سوق دهد.

** قوه قضائیه برخورد قاطع تری با متخلفان داشته باشد

وی در ادامه بیان کرد: هر چند وجود مشکلاتی همچون ضعف های مدیریتی، اختلاس و . . . در کشور را شاهد و ناظریم و قوه قضائیه نیز برخوردهایی داشته است، اما اینها کافی نیست و باید با خاطیان و متخلفان با جدیت برخورد شود.

نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آنچه مهم است دستگاه های نظارتی باید با بکارگیری افراد زبده و خبره، اطمینان لازم را بیش از پیش در امور نظارتی و بازرسی و رسیدگی به شکایات به مردم بدهند و کارگزاران نیز کم و کاستی های موجود در قانونگذاری و اجرا را با همت خویش بکاهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*