۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 27599
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۴
  • 90 بازدید
  • ارسال توسط :
دشمن با ناراضی نشان دادن مردم فکر سپردن کشور به دست آمریکا است
دشمن با ناراضی نشان دادن مردم فکر سپردن کشور به دست آمریکا است

دشمن با ناراضی نشان دادن مردم فکر سپردن کشور به دست آمریکا است

ری- آبرومند: استاد حوزه ودانشگاه گفت: دشمن با ناراضی نشان دادن مردم فکر سپردن کشور به دست آمریکا است. به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان شامگاه دوشنبه با حضور در اجتماع بزرگ علویون که همزمان با بیست و یکمین روز از ماه مبارک رمضان شهادت امیرالمؤمنین (ع) در جوار مقبره شهدای گمنام در […]

ری- آبرومند: استاد حوزه ودانشگاه گفت: دشمن با ناراضی نشان دادن مردم فکر سپردن کشور به دست آمریکا است.

به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان شامگاه دوشنبه با حضور در اجتماع بزرگ علویون که همزمان با بیست و یکمین روز از ماه مبارک رمضان شهادت امیرالمؤمنین (ع) در جوار مقبره شهدای گمنام در میدان نماز برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه پیروی و ولایتمداری باید یکی از ارکان مهم و جدا نشدنی جامعه اسلامی باشد اظهار داشت: در اواخر حکومت حضرت علی (ع) مردم به سخنان رهبر و امام زمان در مقابله با دشمنان اسلام پایبند نبوده و صدماتی از این عدم پایندی دیدند.

 

پناهیان در ادامه با اشاره به اینکه ابن مجلم مرادی یکی از کسانی بود که بیشترین محبت را از امیرالمؤمنین (ع) دیده بود گفت: در دوران خلافت حضرت علی (ع)، حاکم یمن مأمور به انتخاب ۱۰ نفر از بهترین‌ها برای بیعت با آن حضرت شد که این تعداد انتخاب شدند و ابن ملجم مرادی که حضرت علی (ع) را به شهادت رساند در بین این برگزیدگان بود در صورتی که محبت زیادی از ایشان به وی رسیده بود.

 

استاد حوزه و دانشگاه در ادامه با بیان اینکه حرف از مذاکره و صلح با دشمنان از پایه بیهوده است گفت: در زمان حضرت علی (ع) هم صحبت از صلح کردن با دشمنان بسیار غلط بود و امروز نیز درست نیست چرا که دشمن همان دشمن است و هیچ تغییری نکرده است.

 

وی بیان داشت: دشمنان اسلام در هر دو مقطع زمانی چه در زمان حکومت عدل علی (ع) و چه در زمان حال حاضر به فکر غارت بوده و هستند لذا سپردن حکومت به کشوری مثل آمریکا از اساس اشتباه است.

 

پناهیان با اشاره به اینکه مردم و مسئولین باید هوشیار باشند و بدانند که دشمنان در کمین نشسته‌اند افزود: دشمنان این نظام قصد دارند با برنامه‌ریزی مردم را ناراضی نشان داده و کاری کنند تا مردم حکومت را به آمریکا بسپارند اما تنها راه در برابر دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی و مقاومت است و ملت غیور و همیشه در صحنه ایران این موضوع را به خوبی درک می‌کنند و با گوش به فرمان بودن مقام معظم رهبری به مقابله با دشمنان می‌پردازند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*