۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » ري » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 45222
  • ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
  • 21 بازدید
  • ارسال توسط :
دشمن در تمام جبهه های ۴۱سال گذشته از انقلاب اسلامی شکست خورده است
دشمن در تمام جبهه های ۴۱سال گذشته از انقلاب اسلامی شکست خورده است

دشمن در تمام جبهه های ۴۱سال گذشته از انقلاب اسلامی شکست خورده است

ری- آبرومند: فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: دشمن در تمام جبهه های ۴۱سال گذشته از انقلاب اسلامی شکست خورده است. به گزارش خبرنگار ما – سردار احمد ذوالقدر پیش از ظهر چهارشنبه در رزمایش کمک مومنانه که با محوریت سازمان بسیج دانش آموزی و تأیید ستاد ملی کرونا در آرامگاه شیخ صدوق (ره) […]

ری- آبرومند: فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران گفت: دشمن در تمام جبهه های ۴۱سال گذشته از انقلاب اسلامی شکست خورده است.

به گزارش خبرنگار ما – سردار احمد ذوالقدر پیش از ظهر چهارشنبه در رزمایش کمک مومنانه که با محوریت سازمان بسیج دانش آموزی و تأیید ستاد ملی کرونا در آرامگاه شیخ صدوق (ره) برگزار شد، گفت: کمک‌های مومنانه ای که امروز انجام می‌شود، مشت نمونه خروار کمک‌های مومنانه ای است، که خیرین در شهرستان‌های استان تهران انجام می‌دهند.

 

وی با بیان اینکه دشمن در ۴۱ سال گذشته همه راه‌ها را برای آسیب رساندن به جمهوری اسلامی طی کرده است، گفت: جبهه و جنگ امروز ما همین کمک‌های مومنانه است، دشمن قصد دارد، در فضای تحریم ناجوانمردانه به اقشار آسیب پذیر فشار وارد کند و در این میان مقام معظم رهبری کمک‌های مومنانه را به عنوان فرمانی اعلام کردند.

 

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران اضافه کرد: بسیج جزو بدنه مردم است، همه مردم ایران از خرد و کلان بسیجی هستند و امروز دست پر توان نوجوانان و جوانان ما در کمک‌های مومنانه را می‌بینیم و این کمک‌ها یادآور قلک‌هایی است، که دانش آموزان برای کمک به جبهه می شکاندند، هرکس با هر توان و قدرت و میزانی که می‌تواند، می‌بایست، به همنوعان کمک کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*