۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 62256
  • ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۸
  • 27 بازدید
  • ارسال توسط :
دشمن نمی تواند با واگرایی اقوام به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند
دشمن نمی تواند با واگرایی اقوام به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند

دشمن نمی تواند با واگرایی اقوام به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند

هیچ کس نمی تواند با واگرایی اقوام به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند.

گرگان- آبرومند: وزیر کشور با اشاره به پیوستگی و بصیرت بی بدیل اقوام ایرانی، گفت: هیچ کس نمی تواند با واگرایی اقوام به جمهوری اسلامی ایران ضربه بزند.

 

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از مهر- احمد وحیدی شامگاه سه شنبه در آیین افتتاحیه پانزدهمین جشنواره فرهنگ اقوام ایران زمین در گرگان اظهار کرد: از مهم ترین شاخصه‌های قدرتمندی کشور بهره گیری از ظرفیت همه اقوام و قومیت‌ها است که در سطح جهان مانند آن به ندرت دیده می‌شود.

 

وزیر کشور افزود: طی ۴۳ سال پس از انقلاب دشمنان مدام سخن از تجزیه به میان آورده اند اما قومیت‌های ایرانی بزرگترین مدافعان کشور در برابر تهدیدات بوده و این امر ثابت شده است.

 

وی بیان کرد: دشمنان بارها تلاش کرده اند با بسیج رسانه‌های خود بین اقوام مختلف ایران واگرایی ایجاد کنند ولی در این دسیسه شکست خورده اند.

 

وحیدی با تأکید بر فرهنگ و اصالت اقوام، گفت: اقوام ایرانی با تکیه بر هویت‌های اصیل خود این نقشه شوم را خنثی کردند.

 

وزیر کشور گفت: دشمنان می‌خواستند هویت و اصالت را اقوام ایرانی بگیرند و پس از آنکه آنها را فرهنگ و هویت واقعی خود دور کردند، آنها را بازیچه توطئه های خود کنند اما اقوام ایرانی در کنار هم ایران اسلامی را اوج عزت و صلابت رساندند.

 

گفتنی است پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگ اقوام ایران زمین با حضور وزیر کشور، در سه بخش صنایع دستی و سوغات، گردشگری روستایی و عشایری و موسیقی آیینی و محلی در گرگان افتتاح شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*