۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » سیاسی » عناوین اصلی » لرستان
  • شناسه : 63979
  • ۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۰
  • 32 بازدید
  • ارسال توسط :
دفاع مقدس مظهر اقتدار و صلابت ایران اسلامی است
دفاع مقدس مظهر اقتدار و صلابت ایران اسلامی است

دفاع مقدس مظهر اقتدار و صلابت ایران اسلامی است

لرستان – آبرومند: فرمانده انتظامی بروجرد گفت: دفاع مقدس مظهر اقتدار و صلابت ایران اسلامی است. به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – سرهنگ مهدی مهدوی‌کیا در دیدار فرماندهان هشت سال دفاع مقدس که ششم بهمن‌ماه در اتاق فرماندهی انتظامی بروجرد صورت گرفت، اظهار کرد: دفاع مقدس مظهر اقتدار و صلابت ایران اسلامی […]

لرستان – آبرومند: فرمانده انتظامی بروجرد گفت: دفاع مقدس مظهر اقتدار و صلابت ایران اسلامی است.

به گزارش خبرنگار آبرومند به نقل از ایسنا – سرهنگ مهدی مهدوی‌کیا در دیدار فرماندهان هشت سال دفاع مقدس که ششم بهمن‌ماه در اتاق فرماندهی انتظامی بروجرد صورت گرفت، اظهار کرد: دفاع مقدس مظهر اقتدار و صلابت ایران اسلامی است دفاع مقدس نعمت عظیم برای کشورمان بود، چرا که پس از آن بسیاری از توانمندی‌هایمان در عرصه‌های مختلف آشکار شد.

وی تصریح کرد: تحمیل جنگ هشت‌ساله به ملت ایران موجب اتحاد و حرکت ملتی را برانگیخت که برای آزاد زیستن بهای بسیاری پرداخته و از دل ملامت‌های بی‌شمار جنگ ارزش‌هایی همچون شرافت، ایمان، شجاعت و ایثار را در جهان تولد بخشیدند.

فرمانده انتظامی بروجرد خاطرنشان کرد: بدون شک فرماندهان بزرگ دوران دفاع مقدس نقش بسیار کلیدی را در هدایت و پیروزی جبهه حق علیه باطل داشتند و اکنون آنان به مثابه گنجینه‌های زنده و با ارزش انقلاب اسلامی به شمار می‌آیند؛ ازاین‌رو وظیفه تقدیر و تجلیل از آن‌ها وظیفه همگانی برای ملت ایران است.

گفتنی است، در پایان این دیدار فرماندهان دفاع مقدس ضمن تکریم و تقدیر از فرماندهی انتظامی شهرستان و کارکنان جمعی نسبت به بازگو کردن مشکلات شهری پرداخته و آمادگی خود را برای همکاری مستمر با فرا جا اعلام و فرمانده شهرستان با توجه به شرایط و امکانات فراوان به‌صورت مختصر و مفید سؤالات آن‌ها را پاسخ دادند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*