۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 29259
  • ۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷
  • 26 بازدید
  • ارسال توسط :
دمای هوای منطقه امامزاده جعفر در گچساران از ۴۸ درجه گذشت
دمای هوای منطقه امامزاده جعفر در گچساران از ۴۸ درجه گذشت

دمای هوای منطقه امامزاده جعفر در گچساران از ۴۸ درجه گذشت

گچساران- آبرومند: کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دمای هوای منطقه امامزاده جعفر گرمترین نقطه این استان در ۲۴ ساعت گذشته به ۴۸.۲درجه سانتیگراد رسید. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – ولی بهره‌مند اظهار داشت: در شبانه روز گذشته بیشترین دمای ایستگاه‌های هواشناسی در سه شهر گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد […]

گچساران- آبرومند: کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد گفت: دمای هوای منطقه امامزاده جعفر گرمترین نقطه این استان در ۲۴ ساعت گذشته به ۴۸.۲درجه سانتیگراد رسید.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – ولی بهره‌مند اظهار داشت: در شبانه روز گذشته بیشترین دمای ایستگاه‌های هواشناسی در سه شهر گرمسیری کهگیلویه و بویراحمد شامل دوگنبدان ۴۷.۷، لیکک ۴۷.۵و دهدشت ۴۶.۶ درجه سانتی‌گراد گزارش شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: حداکثر دمای هوای شهر یاسوج مرکز این استان در این مدت ۳۸.۴ درجه سانتیگراد ثبت شده است.

بهره‌مند افزود: بیشینه دمای هوای شهر سردسیری سی سخت ۳۵.۲ درجه سانتیگراد ثبت شده است.

وی ابراز داشت: وضعیت هوای این استان در ۲۴ ساعت آینده آسمان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد و غبار رقیق پیش بینی می‌شود.

کهگیلویه و بویراحمد با مساحتی حدود ۱۶ هزار و ۲۴۹ کیلومتر مربع، سرزمینی مرتفع و کوهستانی با اقلیم سردسیری و گرمسیری در جنوب غربی ایران قرار دارد.

این استان با یک درصد مساحت کشور یکی از کوچک‌ترین استان‌های کشور است.

 

به گزارش ایرنا، شهرهای امیدیه، آغاجاری و رامهرمز به ترتیب با ۵۰.۴،۵۰ و ۴۹.۴ درجه سانتیگراد گرم‌ترین نقاط ایران در شبانه روز گذشته گزارش شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*