۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » اقتصادی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 7314
  • ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۷
  • 174 بازدید
  • ارسال توسط :

دهیاران زمینه اشتغالزایی روستائیان را فراهم کنند

ورامین – ابتکار ورامین: معاون عمرانی فرمانداری ورامین از دهیاران روستاها خواست تا زمینه اشتغالزایی روستائیان و ایجاد فرصت های شغلی پایدار در این مناطق را فراهم کنند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – علی رضوان در جلسه هماهنگی دهیاران روستاهای بخش مرکزی و جواد آباد ورامین که در […]

ورامین – ابتکار ورامین: معاون عمرانی فرمانداری ورامین از دهیاران روستاها خواست تا زمینه اشتغالزایی روستائیان و ایجاد فرصت های شغلی پایدار در این مناطق را فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری ورامین – علی رضوان در جلسه هماهنگی دهیاران روستاهای بخش مرکزی و جواد آباد ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد اظهار داشت :دهیاران به عنوان نماینده نهادهای دولتی در روستاها می باید در توسعه پایدار مناطق روستایی گام های موثری بردارند که یقینا ایجاد فرصت های شغلی زمینه این مهم را فراهم می کند.

وی افزود : با وجود محدودیت های موجود در اعتبارات ، طی یک سال گذشته بیش از ۱۰ میلیارد تومان اعتبار به منظور افزایش سطح خدمت رسانی در مناطق مختلف روستایی ورامین هزینه شده که این نشان از اهتمام دولت در رفع مشکل روستائیان دارد.

وی گفت : دولت تدبیر و امید با تکیه بر مشارکت دادن تمامی مردم در ایجاد فرصت های شغلی ، از روستائیان در تشکیل تعاونی های روستایی حمایت کرده و تسهیلات لازم را در اختیار آنان قرار می دهد که این امر مستلزم هدایت و برنامه ریزی مسوولین روستاها از جمله دهیاران دارد.

رضوان اظهار داشت : روستاها ، کانون های تولید جامعه می باشند و باید با افزایش کارکردهای تولیدی و مشارکت دادن روستائیان در امر تولید ، زمینه ایجاد فرصت های شغلی پایدار را با کمک خود روستائیان فراهم کرد.

وی بیان داشت : امروز دولت به تشکل ها و تعاونی ها روستایی که در کنار یکدیگر بتوانند ۲۰ درصد از هزینه های ایجاد و راه اندازی کارگاه های تولیدی را تأمین نمایند تا ۸۰ درصد تسهیلات ارزان قیمت اعطا می کند که این امر می تواند توسعه همه جانبه و پایدار مناطق روستایی را فراهم کند.

معاون عمرانی فرمانداری ورامین تصریح کرد: تنوع بخشیدن به فعالیت های اقتصادی روستائیان با در نظر گرفتن مؤلفه های اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی در چارچوب مشارکت های سازمان یافته می تواند دولت را در ارتقاء کارکرد مناطق روستایی در گسترش فعالیت های تولیدی یاری رساند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*